Що треба знати про особливості будівництва будинків за канадською технологією

Серед індивідуальних будинків, лазень та інших видів будівель, виділяються варіанти, створені за каркасною технологією.

Це споруди, що мають основу з бруса або панелей, що зводяться за методом збірного житлового будівництва, коли будівля споруджується за модульним принципом. Існує кілька технологій, однією з найпоширеніших є канадська. Пропонуються готові каркасні будинки, створені за цією методикою.

Особливості технології

Такий спосіб створення будинків був придуманий в Канаді, звідси одна з назв методу зведення. Основою його є SIP-панелі. Це композитні Листи, де з двох сторін є плити ОСБ-фанери, а всередині розташований шар твердого утеплювача. Зовнішні частини за розміром більше внутрішньої, що дозволяє їх кріпити до стовпів або горизонтальному брусу, щільно охоплюючи конструкцію. Також існують варіанти кріплення СИП-панелей між собою, коли всередину вставляють з'єднує короткий елемент квадратного перетину.

В результаті панелі можна використовувати для зведення стін, спорудження підлог і перекриттів, повністю формуючи несучий каркас будівлі. Практично немає відмінностей за вартістю зведення, міцності будівлі при використанні каркаса з бруса, або застосовуючи тільки СИП-панелі. Обмеженням для технології є висота будинку – тільки два поверхи.

Також існують проект сауни з басейном, лазні та інших об'єктів, що споруджуються за аналогічним методом.      

Особливості зведення будівлі

Процес спорудження будинку не займає багато часу, адже на будівельному майданчику він тільки збирається, всі основні деталі створюються виробничим способом на спеціалізованих підприємствах.

Процес відбувається наступним чином:

  1. Вивчаються грунтово-кліматичні, гідрогеологічні умови місцевості, і вибирається найбільш підходящий тип проекту.
  2. Готується ділянку під обраний тип фундаменту. Підстава може бути пальовим, стрічковим бетонним або плитним.
  3. Створюється фундамент, зверху нього кріпиться гідроізоляція і встановлюється брус уздовж всього периметра майбутньої споруди.
  4. Монтується чорнову підлогу.
  5. Потім зводяться зовнішні стіни і перекриття з залишенням віконних і дверних прорізів. Одночасно ведеться установка внутрішніх стін і перегородок.
  6. Монтується кроквяна система і формується фінішна покрівля.
  7. Вставляються вікна та двері.
  8. Проводиться внутрішня і зовнішня обробка.

Збірка ведеться за допомогою схеми і маркування всіх деталей. Помилитися в цьому випадку неможливо, деталі можуть встати тільки на призначені для них місця.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами