Переваги придбання і використання терасної дошки: де і як її можна задіяти

Існує великий перелік різних матеріалів, що використовуються у ландшафтному дизайні та будівництві.

Терасна дошка має безліч властивостей, що роблять її все більш популярною в Японії, країнах США та Європи. До матеріалів покриття підлоги на терасі, веранді або пірсі пред'являють підвищені вимоги.

Завдяки природним властивостям і просоченням спеціального типу вона несприйнятлива до опадів, вологи, температурних перепадів, кліматичних змін, ультрафіолетових променів, навантажень, механічних впливів, ковзання (особливо при рифленій поверхні) та біологічних впливів, таких як пліснява та комахи-шкода.

Серед інших якостей дошки хотілося б відзначити добірну деревину, екологічну чистоту, приємне на дотик покриття, легкість миття водою. Словом, такий вибір повністю виправданий, особливо якщо Ви є прихильником практичності. Перевага у виготовленні такої дошки віддається дереву твердих порід помірного та тропічного поясів, деревина яких є найбільш стійкою до зовнішніх впливів, таких як волога. Деякі з таких порід продовжують термін експлуатації дошки до ста і більше років.

Найкращими показниками водостійкості має деревина екзотичних порід: балау, кумару, іпі, пуїнкадо, іроко, банкірай, падук. Їм не страшні морози, і потреба в ремонті або заміні дощок зазвичай не виникає. Більш економний варіант вибору вологостійкої деревини передбачає - модрина, найбільш відома з усіх дерев-довгожителів, тим, що практично не схильна до процесу гниття.

Це, як ніхто, знають жителі міста Венеція, якими, свого часу, під час зведення підводної частини міста, з метою зміцнення ряду споруд, було забито кілька сотень тисяч паль саме з модрини, що скам'яніла багато століть. Тепер вони не підвладні ні пилці, ні сокирі.

Ціну терасної дошки насамперед формує порода деревини. Тропічні дерева визначають преміум-клас настилу. Такий варіант, відповідно, обійдеться дорожче, ніж підлога з дерев російських широт. Крім того, вартість може визначатися країною виробником, селекцією та видом обробки.

Недоліки

Під прямими променями сонця може змінювати геометрію, що іноді порушує зовнішні дані (стосується установки у спекотних кліматичних зонах) – уникнути цього допоможе обробка спеціальними захисними складами.

На вигляд нагадує пластикові панелі (крім варіантів з забарвленням в природні відтінки дерева).

Матеріали деяких виробників мають характерний (синтетичний) запах - він сам зникає згодом і не шкодить здоров'ю людини.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами