Рушникосушки електричні: основні характеристики, переваги та встановка

Одним з корисних пристроїв, яке можна встановити на кухні або у ванній кімнаті, є електричні сушки для рушників.

Ці прилади дозволяють отримати сухі рушники будь-якої пори року, і навіть при великій вологості повітря в приміщенні. Пропонуються до придбання рушникосушки електричні, як найбільш зручні у монтажі та використанні.

Переваги

Даний тип обладнання може випускатися різної форми, розмірів та потужності, що дає можливість підібрати оптимальний варіант під конкретні потреби. Невеликі пристрої коштують дешево, вони доступні для будь-якої категорії споживачів.

Якщо потрібне сушіння великої кількості предметів, зменшення вологості повітря в кімнаті, можна придбати великі та потужні пристрої, що вирішить відразу кілька проблем.

Обладнання такого типу виконується з різних металів, може мати різний колір та форму, підходити для певного стилю оформлення приміщення. У цьому випадку прилад стає декоративною прикрасою кімнати, поєднуючи цю функцію з утилітарним використанням.

Пристрої надійні, довговічні, вони створюються з максимальною відповідністю до вимог електричної безпеки. Виключається порушення герметичності корпусу, удари струмом. Більшість пристроїв оснащуються системами автоматичного вимкнення у разі перегріву. Процес встановлення простий, не потребує особливих навичок та знань, значних витрат часу.

Встановлення

Кріплення невеликих пристроїв виготовляється на стіну в чотирьох точках. Більш важкі та великі прилади можуть монтуватися на підлогу та стіни одночасно. Потрібно встановлювати сушарки для рушників так, щоб кріплення велося на несучі конструкції. Незважаючи на невелику вагу, вкрай не рекомендується монтувати на гіпсокартонні листи або фінішне оздоблення.

Також при виборі місця для монтажу потрібно врахувати, на який бік виводиться мережевий шнур та його довжину. Підключення до подовжувача також не рекомендується.

Процес установки проводиться так:

  1. Визначається місце встановлення, варіант кріплення.
  2. Сушка для рушників притуляють до стіни і роблять позначки для кріплення.
  3. Далі проводиться свердління отворів, у яких встановлюються дюбелі.
  4. Потім пригвинчується сушка для рушників і перевіряється міцність установки.

Після цього прилад підключається до електричної мережі та перевіряється його робота. Пристрій не повинен відчувати коливання, щільно прилягати у місцях кріплення до поверхонь.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами