Технологія шліфування стін: з яких етапів складається процес

За шпаклівкою стін слід їх шліфування. Нехтувати їй не слід навіть якщо стіну передбачається обклеювати, а не фарбувати.

Шпалери ляжуть помітно краще. Але важливо здійснити її правильно.

Інструменти

Головний інструмент шліфування – шліфувальний брус. Це невеликий каркас, до якого вставляється наждачний папір або сітка. Процес забирає багато часу і сил, без бруска стає ще важчим.

Витратні матеріали для нього – наждачка та наждачна сітка. Остання краща і зручніша в роботі, перша помітно дешевша, але менш довговічна. Важлива зернистість – надто велике зерно може подряпати покриття, а надто дрібним важко працювати весь час.

Шліфувальна машина дуже полегшує процес. Це сучасний спосіб шліфування, швидкий та якісний. Вона досить дорога і вимагає деякої навички, але якщо об'єм оброблюваної поверхні великий, варто купити шліфувальну машину для стін на https://machtz.com.ua/catalog/shlifmashiny-dlya-sten. Це здорово полегшить ваше життя.

Спеціальна наждачна губка потрібна також. Замінити її чимось адекватно складно.

Як додаткові інструменти потрібні будівельна кисть або м'яка щітка, будівельний пилосос та потужні джерела освітлення. Також знадобиться драбини.

Техніка шліфування

Поверхня має бути сухою і без надто великих западин. Якщо такі є, їх слід заповнити. Пам'ятайте: чим якісніша шпаклівка та матеріали для неї, тим простіше шліфувати.

Світло має бути спрямованим і яскравим. Пересувати його джерела у процесі не можна – кожна стадія потребує постійного освітлення.

Спочатку по стіні проходять машинкою. Занадто довго затримуватись на одному місці не варто. Пересувайтеся згори донизу плавними круговими рухами. Не намагайтеся обробити важкодоступні місця та кути, прилад для цього не підходить.

При роботі бруском техніка аналогічна. Виберіть зерно та дотримуйтесь його в рамках стадії. Не натискайте і не затримуйтесь надовго на конкретній ділянці. Ви тільки зітрете шпаклівку і доведеться починати спочатку.

Не лізьте бруском у кути! Досягти якісного результату не вийде, тільки зіпсувати поверхню. Для важких місць призначена шліфувальна губка. Її обрізають, щоб легко досягти найскладніших поверхонь.

Наступна стадія – обробка дрібним зерном. Пропускати її не варто. Машинку тут не використовують, лише брусок та губку. Вибрану зернистість не можна змінювати.

Останній етап – збирання. Змахніть пил зі стін пензлем. Скористайтеся будівельним пилососом. Якщо залишки пилу зміщуються з фарбою або клеєм, вони сильно вплинуть на загальний вигляд кімнати. Результат навряд чи сподобається.

Шліфування стін не вимагає особливих навичок, тут важлива увага, усидливість та витривалість. Новачок цілком із цим впорається.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами