Що треба знати про керамічну плитку: її переваги та особливості

На сьогоднішній день є кілька матеріалів, які можуть бути використані для обробки приміщень із підвищеною вологістю.

До них належить керамічна, а також керамогранітна плитка. Але перед тим, як замовити плитку на PLITKA4YOU, варто звернути увагу на кілька ключових аспектів.

Основні переваги

Таке стрімке підвищення популярності даного матеріалу зумовлено кількома причинами.

  1. Відносно невисоке вологопоглинання. Керамічна плитка – це матеріал, який практично не вбирає вологу. Такий результат досягається за рахунок того, що матеріал практично не має пор.
  2. Теплопровідність. Керамогранітна плитка нормально переносить контакт із нагрівальними елементами. Це дозволяє використовувати її, якщо планується встановлення системи "тепла підлога".
  3. Підвищена міцність. Ця плитка може бути використана в тих місцях, які зазнають серйозного навантаження.
  4. Екологічна чистота. Для підготовки керамічної або керамогранітної плитки застосовують лише екологічно чисту та протестовану сировину. Саме тому при контакті з вологою або температурними коливаннями шкідливі речовини і токсини не виділяються.

Особливості вибору та укладання керамічної плитки

Щоб досягти необхідного ефекту, професіонали радять керуватися кількома правилами та рекомендаціями.

  1. Компанія-виробник. В даний час на продаж надходить плитка, представлена команіями з різних країн світу. Перед придбанням рекомендується перевіряти наявність сертифікатів якості та інших документів.
  2. Особливості малюнка. Якщо вибрано плитку з певними видами малюнків, то варто орієнтуватися на ті види, на яких малюнок насичений і не фарбується. Важливо враховувати і те, чи немає сколів, подрапи та інших дефектів. Краще обирати плитку, на поверхні якої маленькі подряпинки не будуть помітними.
  3. Якість. Перед тим як вибирати плитку, варто звернути увагу на якість глазурі, що використовується.

Щоб скористатися всіма перевагами якісної керамічної або керамогранітної плитки, варто відповідально підійти до її монтажу. Для того, щоб це зробити, варто правильно і грамотно провести підготовку підлоги. Для цього потрібно використовувати якісний розчин, а також додаткові пристрої. Все це дозволить досягти унікального ефекту, витрачаючи мінімальну кількість часу. За необхідності, ви завжди можете звернутися по допомогу до майстрів, які знаються на своїй роботі.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами