Як обрати якісний клей для нарощування вій: корисні поради

Нарощування вій є популярною процедурою індустрії краси. Такий варіант дозволяє зробити більш виразним погляд, підкреслює особливості очей.

Для проведення процесу необхідний спеціальний клей. Без цієї важливої субстанції неможливо домогтися потрібного ефекту, закріпити вії надійно.  Пропонується замовити клей на https://divalen.com.ua/naroshuvannya-vij/klej-dlya-naroshuvannya-vij, де є великий вибір витратних засобів.

Особливості пропозиції

Український інтернет-магазин "Divalen" пропонує великий асортимент товарів індивідуальним майстрам, які займаються бровами і віями, і салонам краси. На сторінках сайту можна знайти штучні вії, клей та інші засоби для їх нанесення.

При виборі клею важливо визначити наступні параметри:

  1. Вартість флакона. Ціна може коливатися від 162 гривні до 1165 за одну упаковку.
  2. Обсяг. Клей випускається в пляшечках по 3 мл і 10 мл.
  3. Виробник препарату.

Є ще один параметр, який залежить від майстерності візажиста. Це час, за який субстанція схопиться, і міцно приєднає штучні вії. У цьому випадку є три варіанти клею:

  1. Для початківців, коли клей зчіплюється більш, ніж за секунду.
  2. Для досвідчених майстрів є варіанти, де схоплювання йде за 0,5-1 секунду.
  3. Для самих просунутих професіоналів пропонуються варіанти де зчіпка відбувається моментально, і вимагає високої точності прикріплення вій.

Також варто врахувати колір штучних вій, і вибирати чорний або прозорий клей, щоб він не виділявся на столітті і не псував враження. Для вибору конкретного варіанту варто зайти на сайт, вибрати сторінку найбільш підходящого клею, подивитися фотографію пляшечки, вивчити опис технічних характеристик, для яких волосся підходить, скільки часу застигає.

Гідність

У магазині продаються якісні, автентичні товари відомих світових виробників. Вони допущені для використання на території країни, мають всі необхідні сертифікати. Вироби на практиці перевірені провідними візажистами, широко використовуються в індустрії краси.

Доставка доступна в усі міста України. Якщо придбати партію вартістю 2000 гривень, зробити повну передоплату, то перевезення буде безкоштовним для замовника.

Також в магазині можна придбати всі супутні матеріали та інструменти для проведення процедури нарощування вій. Це дозволить підібрати збігається колір матеріалів, врахувати рівень кваліфікації майстра, щоб процес йшов якісно і без проблем.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами