Кому не підходить процедура кератинового нарощування волосся

Довге волосся завжди були одним з елементів привабливості жінок, але мінлива мода вносить корективи, змінюючи довжину волосся, підносячи на пік популярності короткі стрижки.

Відрощування власного волосся-це досить довгий процес, тому, багато модниць користуються кератиновим нарощуванням. Якщо прочитати більше про нарощування на https://alexandraandreeva.ua/wigs, можна дізнатися, що ця техніка прийшла до нас з Італії, але в удосконаленому вигляді і тепер її добре знають у багатьох країнах.

Суть процедури полягає в прикріпленні до волосся клієнта донорських пасом, оснащених капсулами з кератином. Вони будуть, протягом тривалого часу, мати привабливий і природний зовнішній вигляд.

Кератинове нарощування волосся здійснюється із застосуванням гарячих щипців і займає до 4 годин. При такій витраті часу можна отримати досить довгу і густу шевелюру. Тривалість процедури, безпосередньо залежить від довжини і густоти волосся.

Кератинові капсули, розташовані на донорських пасмах забезпечують надійну фіксацію до природного волосся клієнта. Зовні вони нагадують невеликі бісеринки, прозорого блакитного кольору. Майстри, які пройшли курси нарощування волосся, ніколи не купують товар, якщо кератинові капсули відливають жовтим кольором. Це говорить про низьку якість.

Кому не підходить процедура кератинового нарощування волосся

Модниці різного віку звертаються в салони краси за густою і привабливою шевелюрою, але, на жаль, не всім підходить дана процедура. З обережністю потрібно вдаватися до неї, якщо у жінки чи дівчини:

  • слабкі і мляві локони, ослаблені регулярним агресивним фарбуванням;
  • не слід нарощувати волосся, якщо вони тонкі і ламкі від природи;
  • при чутливій шкірі голови, схильної до подразнення;
  • при наявності на шкірі голови невеликих ранок або точкового запалення;
  • якщо модниця носить занадто коротку зачіску, довжина якої менше 6 см;
  • при схильності до вегетосудинної дистонії або інших захворювань, пов'язаних з судинами.

Переважна більшість жінок регулярно змінюють імідж, активно користуючись Послугами кератинового нарощування волосся, щоб додати природній зачісці об'єм або значно подовжити її. Деякі дівчата, за допомогою штучних пасом, маскують природні недоліки, такі, як залисини або шрами на шкірі голови, що просвічують через природну шевелюру.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами