Основні правила самостійного монтажу перил з нержавійки

Перила з такого надійного зносостійкого матеріалу, як нержавіюча сталь є вибором для облаштування будівель, як житлового, так і комерційного призначення.

Цей матеріал поєднує в собі міцність, естетичність і довговічність, тому є оптимальним вибором для створення надійних і стильних конструкцій. Перила з нержавійки також відрізняються сучасним, стильним зовнішнім виглядом. Вони готові надати будь-якій будівлі естетичний, елегантний і вишуканий вигляд.

Головні переваги

Основними достоїнствами перил з нержавійки є:

  • довговічність;
  • естетичність;
  • стійкість до корозії;
  • легкість у догляді та ін.

Нержавіюча сталь відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень і корозії. Перила з цього матеріалу не схильні до іржі, що забезпечує їх довговічність навіть в умовах підвищеної вологості або агресивного середовища.  Нержавіюча сталь може бути полірованою, матовою або сатинованою. Таким чином, можна вибрати відповідну текстуру для конкретного проекту. Відзначимо, що завжди можна купити перила з нержавійки у надійних, перевірених постачальників.

Нержавіюча сталь вимагає мінімального догляду. Перила легко чистяться звичайними миючими засобами, не вимагаючи спеціальних процедур по догляду. Ось чому їх також активно застосовують у місцях з високою прохідністю, таких як офіси, торгові центри та громадські будівлі.

Нержавіюча сталь є екологічно чистим матеріалом. Вона повністю піддається переробці, що знижує вплив на навколишнє середовище. Вибираючи перила з нержавійки, ви робите внесок в сталий розвиток.

Установка перил з нержавійки

Перш ніж приступити до установки перил, необхідно ретельно підготувати робочу поверхню. Вона повинна бути чистою, рівною і міцною. Почати процес установки слід з розмітки місць кріплення перил. Для цього використовується рівень і рулетка для точного визначення місць установки опорних стійок. Всі точки кріплення повинні знаходитися на одній лінії і на однаковій відстані один від одного.

Опорні стійки перил повинні бути надійно закріплені. Для цього слід застосовувати анкери або дюбелі, в залежності від типу поверхні. Просвердлите отвори в зазначених місцях, встановіть кріпильні елементи і зафіксуйте стійки. Після установки опорних стійок необхідно приступати до монтажу горизонтальних або похилих елементів перил. Прикріпити їх слід до стійок за допомогою спеціальних кріпильних елементів, передбачених конструкцією.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами