Основні правила укладання гранітної бруківки: що потрібно знати

Щоб прибудинкової ділянку мав дійсно привабливий вигляд, професіонали радять правильно вибирати матеріали для обробки.

І найчастіше для цих цілей використовують високоякісну бруківку. Все тому, що укладання гранітної бруківки відрізняється простотою. Але для цього потрібно враховувати кілька моментів.

Підготовчі заходи

Щоб підготувати схему, відповідно до якої і буде здійснюватися процес укладання, потрібно попередньо виконувати кілька ефективних дій.

  1. Обов'язково потрібно встановити не тільки розміри ділянки, але і те, яка саме навантаження припадатиме на нього.
  2. За допомогою спеціально підготовлених програм можна підготувати проект, відповідно до якого будуть реалізовуватися всі заходи.
  3. Завчасно варто подумати про те, як саме буде відводитися вода від ділянки.

На підставі отриманої інформації встановлюється і те, яка кількість матеріалів може знадобитися для проведення роботи.

Особливості планування і нанесення розмітки

Для того щоб підвищити рівень якості всіх проведених робіт, професіонали радять спочатку нанести розмітку. Це дозволить правильно вибрати місце для установки бордюрів. Для того щоб досягти необхідного ефекту, варто грамотно встановлювати всі розміри, всі напрямки.

Облаштування несучого шару

Для того щоб плитка і бруківка не деформувалася, не прогиналася, варто під неї укладати і відповідний матеріал. Бажано, використовувати лише морозостійкі і якісні склади. Це дозволить досягти встановленого ефекту. Для створення якісного несучого шару, можна користуватися якісним піском, а також перевіреним щебенем.

Особливості укладання

Для того щоб досягти необхідного ефекту, варто виконувати укладання бруківки в певному порядку. При цьому починати потрібно від країв, щоб виключити зміщення або перекоси.

Заборонено виконувати укладання бруківки без швів. Все тому, що при навантаженні або під дією температури плитка може розширюватися. Для того щоб заповнювати шви, можна користуватися спеціальними матеріалами. Наприклад, для цього досить часто використовують дрібнофракційний пісок або ж інший матеріал.

Дотримуючись кількох правил, можна буде досягти унікального ефекту, витрачаючи на проведення всіх заходів мінімальну кількість часу.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами