Що таке сублімовані ягоди і фрукти: їх різновиди та особливості

Сублімовані ягоди і фрукти знайшли широке застосування в кулінарії.

Вони прекрасно зберігають початкові властивості і вітамінний набір, але значно зменшуються в розмірах за рахунок видалення вологи. Це дає можливість тривалого зберігання і зручності при транспортуванні.

Сублімовані фрукти мають деякі особливості:

  • у них міститься менше цукру і, відповідно, калорій;
  • вітаміни і антиоксиданти зберігаються в майже первісному обсязі.

Застосування сублімованих продуктів різноманітно. Вони використовуються для приготування випічки, десертів, цукерок та інших солодощів, напоїв. Добре підходять в якості добавки до основного продукту: йогурту або вівсяним пластівцям.

Сублімувати можна не тільки фрукти і ягоди, а й інші продукти: кава, гриби, овочі, м'ясо, морепродукти і навіть молоко.

Для довгострокового збереження якостей і поживних речовин, сублімати зберігають в герметичних упаковках.   

Сублімовані фрукти прекрасно замінюють свіжі. Вони володіють прекрасним смаком, набором вітамінів і антиоксидантів. Використання їх, при приготуванні різних страв, надає яскравість смаку і аромат.

Як правильно підійти до вибору сублімованих ягід і фруктів

Сублімації піддають цілі плоди, службовці прикрасою на шоколаді і випічці, шматочки фруктів є хорошим наповнювачем або декором для кондитерських виробів. Сублімований порошок використовується не тільки як декоративна добавка, але і барвник. Крім багатогранної смакової гами, блюдо отримує приємний колір. Дрібнофракційні сублімати є відмінною добавкою до дитячого харчування: каш, сирку, йогуртів та ін.

Сублімати набули широкого поширення у виготовленні алкогольних і безалкогольних напоїв та коктейлів.
У більшості випадків, вибір даного виду продукту здійснюється через постачальника. Щоб отримувати якісний сублімат, необхідно працювати з сумлінним, перевіреним партнером.

Сублімовані фрукти і ягоди продають фасованими в пакетах з зіп-застібкою, Вага 50 грам. Незважаючи на високу вартість, продукція користується постійним попитом серед людей, пов'язаних з приготуванням їжі і напоїв.

Сублімати стали гарною підмогою в харчовій промисловості. Вони доречні, коли закінчений фруктово-ягідний сезон або підвів постачальник, не доставивши замовну продукцію (або прийшла сировина низької якості).

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами