Що треба знати про одяг від бренду CAT ORANGE: його особливості

Жіночий одяг повинен відповідати критеріям новизни, високої якості виготовлення, враховувати модні тенденції і бути оригінальною.

Український виробник закладає всі ці вимоги при конструюванні, виробляє предмети на власних потужностях під унікальним брендом. Пропонується замовити одяг на https://catorange.ua/, де є великий асортимент виробів.

Особливості одягу

Компанія називається "CAT ORANGE", вона самостійно займається розробкою предметів жіночого одягу, шиє на своїй виробничій базі і реалізує через інтернет-магазин або фірмові бутіки в Києві. Колекції створюються лімітованими серіями. Фірма працює на ринку більше 19 років, за цей час придбала стійкий контингент покупців. Продукція пропонується роздрібним клієнтам і оптовим.

Серед основних товарів виділяють:

  1. Верхні види одягу типу пальто, курток, плащів.
  2. Спідниці та штани.
  3. Блузи, джемпери, светри.
  4. Костюми різного типу, починаючи від літніх і закінчуючи діловими.
  5. Жакети, худі.

Іншими словами, в асортименті компанії можна знайти Жіночий одяг на всі випадки життя і для будь-якого віку.

Підбір на сайті легкий, процес дозволяє отримати повне уявлення про товар завдяки серії фотографій, які показують, як предмет сидить на людині. Також картка товару супроводжується докладним описом складу тканини, особливості конкретної моделі, для яких випадків найкраще підходить одяг. Фахівці дадуть детальну консультації по телефону або при зверненні через сайт.

Перевага

Створюється одяг з натуральних або сумішевих тканин. Вибір матеріалу залежить від фасону і крою предмета, його варіанту використання. При конструюванні моделей дизайнери піклуються про дотримання всіх новітніх тенденцій в моді, дотриманні комфорту і зручності при носінні, довговічності виробів.

Завдяки такому підходу виходить одяг практична, призначена для щоденного використання. Оригінальність моделей і обмеженість випуску не позначається на ціні. Компанія орієнтується на можливості середнього українського споживача, і не завищує вартість своїх виробів.

При покупці в інтернет-магазині можлива доставка в будь-який населений пункт країни. Якщо замовлення коштуватиме більше 2000 гривень, то перевезення для покупця буде безкоштовним. При оформленні замовлення з клієнтом зв'язується консультант для уточнення всіх деталей, щоб підібрати найбільш оптимальний одяг і виключити невдоволення покупців.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами