Які товари пропонує компанія Relax Tub: особливості її діяльності

Сучасне життя диктує свої правила, і одне з них – оглушливий ритм життя. Все потрібно робити швидко та на ходу. Поїсти у ресторані, а не вдома на кухні. Послухати музику у навушниках, а не на концерті.

Дізнатись новини зі стрічки, а не з газет. Вимитися під душем, а не у ванні. Вас це не влаштовує? Ви знаєте, що таке джакузі з топкою та чекаєте не дочекаєтесь можливості замовити чані на https://www.relaxtub-ua.com? Вам потрібний Relax Tub.

Опис

Relax Tub - компанія, що спеціалізується на чанах для омивання. Її можна назвати виробник чанів, і це буде правдою: продукцію фірма справді робить сама. Перевага віддається дров'яним виробам вода в яких нагрівається дровами за допомогою печі. Такі купелі найтрадиційніші і мають найпотужнішу цілющу силу. А ще вони вигідні: деревина - відносно дешеве паливо, точно дешевше за електрику.

Фірма Relax Tub українська. Працює відповідно по всій Україні, доставляючи товари в будь-яку потрібну точку. Можлива доставка навіть за кордон.

Товари та послуги

Основний товар Relax Tub – дров'яний чан. Він буває різних розмірів. Зовні чаша обов'язково оформлена деревом. Від розпеченого боку печі, захищеного від купаються вода нагрівається до комфортної температури. Такі агрегати частіше встановлюють на вулиці, але в будинку їх розміщувати також можна.

Карпатський чан – різновид звичайного дров'яного. Він відрізняється особливою користю. Вода використовується мінеральна, з усілякими корисними травами, через що лікувальний ефект зростає в рази.

Купель з іншого регіону – офуро. Це японський винахід. Вода також опалюється дровами. Перед тим як відпочити в офурі, потрібно прийняти душ.

Джакузі на дровах не дуже відрізняється від класичного електричного варіанту. Тут точно такі ж веселі бульбашки та гідромасаж. Тільки вода нагрівається від дров'яної печі.

Relax Tub робить також холодні купелі без обігріву. У них наливають холодну воду, щоб зануритися після купання у чані.

Також Relax Tub надає послуги зі збирання та встановлення своєї продукції.

Переваги

За плечима у Relax Tub понад 12 років досвіду. Чани компанія виробляє сама. Результат - величезна майстерність збирачів. Вони змонтують обладнання швидко та акуратно.

Сама доставка купелів швидка. Максимум за два тижні вони опиняться у будь-якому куточку країни і навіть за її межами.

Усі чаші абсолютно безпечні. Вони виготовлені з екологічних матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам якості. Деталей, здатних завдати людині шкоди, просто немає. Тому Relax Tub дає гарантію завдовжки два роки на кожен виріб.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами