Який закарпатський санаторій обрати, якщо ви збираєтесь у відпустку

Лікування мінеральними водами за допомогою бальнеологічних процедур показано пацієнтам із різними видами захворювань.

Закарпатські курорти пропонують комплекс послуг із відпочинку та проведення оздоровчих заходів різного типу. Щоб вибрати найбільш підходящу установу, варто дізнатися більше про санаторій на https://akwatur.com/sanatorium/sanatorij-tepliczya-zakarpattya.

Особливості пропозиції

Багатопрофільний санаторій «Теплиця» розташувався у закарпатському місті Виноградів, зовсім поряд із Чорною горою. Тут знаходяться джерела мінеральних та термальних вод, що створює унікальні можливості для відпочинку та одночасного лікування цілого ряду захворювань.

Серед особливостей санаторію варто виділити:

  1. Одно-, дво- та трикімнатні номери площею від 11 кв. метрів до 34 кв. м. Також є будинок – триповерховий окремий будинок.
  2. Центр діагностики захворювань та лікувальна база.
  3. Два спальних корпуси та лікувальний.
  4. Сауна, хамам, термальний та мінеральний басейни.
  5. Кафе-бар та їдальня.
  6. Дитячий майданчик, кінотеатр, бібліотека.
  7. Тенісний корт та волейбольний майданчик.
  8. Для гостей пропонується безкоштовний інтернет по всій території комплексу, стоянка автомобілів. Харчування чотириразове за принципом "шведського столу". Є можливість відпочинку із дітьми різного віку.

Серед основних видів захворювань, які можна лікувати у санаторії, виділяють: проблеми опорно-рухового апарату; периферійної нервової системи; серцево-судинні хвороби; ендокринні види. Використовуються методики бальнеолікування, електролікування та теплолікування.

Переваги

Наявність природних джерел мінеральних та термальних вод дозволяють проводити різноманітні комплексні процедури, що посилює лікувальний ефект. Доповнюється це чистим гірським повітрям, тихою обстановкою та гарними краєвидами. В результаті людина отримує фізичну допомогу та психологічне розвантаження, що благотворно впливає на швидкість реабілітації.

Обладнання лікувальних кабінетів, кваліфікація медичного персоналу дозволяють досягати результатів навіть у хворих із тяжкими проявами захворювань, вони їдуть із санаторію повними оптимізму, отримавши дієву допомогу, відновивши сили.

Повноцінне харчування зі смачними стравами дозволяє збалансувати обмін речовин, нормалізувати фізичний стан людей без дотримання суворих дієт.

Всі номери мають зручні меблі, обладнані з урахуванням сучасних вимог комфорту.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами