Корисні поради щодо вибору гардеробу для оформлення інтер'єру

Хороший гардероб повинен бути, перш за все, містким, адаптованим до функцій та стилю інтер'єру. Вбудовані гардероби у квартирах вже дещо перемагають. Це практичне і водночас стримане рішення.

Їх можна спланувати таким чином, щоб вони стали майже непомітними. Однак вони застосовні не у всіх квартирах. Це особливо актуально для невеликих приміщень незвичайних розмірів. Тоді доступні як класичні, так і більш незвичайні гардероби, що окремо стоять. Останні допоможуть не лише оформити складні простори, а й створити цікаві композиції.

Гардероби для невеликих інтер'єрів

Особливо складно знайти містку шафу для невеликої кімнати. Модель, яка допоможе максимально ефективно використовувати простір – кутова шафа-купе. Кути в кімнатах – це неприємне місце, потенціал якого недооцінюється. На щастя, є спеціальні шафи-купе, що дозволяють це облаштувати. Зазвичай вони дуже місткі, деякі навіть нагадують міні-гардероби. Для невеликих приміщень з недостатнім місцем для зберігання речей також можна вибрати шафу-купе з пристроєм. Він піднімається майже до стелі, завдяки чому, не захаращуючи простір підлоги, ми отримуємо додатковий простір для речей, що рідко використовуються. Ще один варіант для маленьких спалень - відкрита шафа-купе. Це просто легка вішалка для одягу, бажано на коліщатках, яка візуально не займає багато місця. Може стати цікавим дизайнерським акцентом у інтер'єрі. Єдиний недолік такого рішення - одяг, який постійно на увазі. Тому цей варіант зазвичай використовують люди, у яких не дуже багато одягу, віддаючи перевагу мінімалістичному стилю.

Незвичайні гардероби у хорошому стилі

Якщо обмежений простір не є проблемою, ви можете дозволити собі ще більше естетичного божевілля. Досить популярні моделі шебі-шик. Це естетика, основним відмінним елементом якої є ефект пиляного, вибіленого дерева. Меблі в цьому дусі виразні, елегантні і одночасно сільські. У них часто є блискучі або дзеркальні фасади та орнаментальні прикраси. Зовсім інша пропозиція - гардероби на кшталт лофта. Найчастіше їх роблять із металу та дерева. У них досить прості, але міцні кріплення для полиць. Цей вид меблів віддають перевагу чоловікам. Металеві шафи також чоловічі. Однак найчастіше вони призначені для документів чи інструментів. Широкий вибір нестандартних шаф-купе є у дитячих кімнатах. Вони можуть приймати різні форми та кольори. Такі меблі сподобаються кожній дитині. Є ще багато прикладів оригінальних шаф-купе. Важливо, щоб обрана модель нам підійшла за функціональністю, місткістю та естетикою.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами