Призначення рентгенівського обладнання та особливості його використання

Рентгенівське обстеження застосовується у медицині дуже широко. На знімку лікар зможе побачити патології, що є, непомітні зовні.

Рентгенівське обладнання відрізняється за конфігурацією, функціональними можливостями та додатковими опціями. Ви можете замовити обладнання на https://www.licarno.com.ua/product-category/rentgen-obladnannya/ за вигідною ціною. Але спочатку слід визначитися з відповідним типом рентгенівського апарату.

Види

Щоб замовити рентген на https://www.licarno.com.ua/, потрібно вивчити види такого обладнання в залежності від сфери застосування:

  1. Дентальні рентгенапарати широко застосовуються в стоматологічних клініках. Таке обладнання обов'язковою частиною технічного оснащення стоматології. Використовуючи такий апарат, вдається отримувати знімки зубів та щелепи у різних проекціях. На знімку стоматолог побачить ознаки патологічного процесу, отримає можливість оцінити стан коренів та внутрішніх структур зуба. Доза випромінювання під час використання такого апарату мінімальна. У карті пацієнта обов'язково ведеться облік променевого навантаження.
  2. Хірургічне рентгенівське обладнання необхідне для повноцінної підготовки до операції. Знімок дозволить отримати найточніші відомості про стан пацієнта.
  3. Мамографічна скринінгова система необхідна для оцінки стану молочних залоз за підозри на наявність новоутворень.
  4. Універсальне рентгенівське обладнання застосовується у різних галузях медицини щодо рентгеноскопічного дослідження.
  5. Класифікація рентгенівського обладнання можлива не лише за сферою застосування, а й за принципом роботи. За цією ознакою всі апарати поділяються на дві категорії:
  6. Аналогові апарати передбачають друк знімків на спеціальній плівці. Таке зображення не підлягає редагуванню чи копіюванню, що дуже незручно. На сьогоднішній день обладнання даного типу вважається застарілим.
  7. Цифрові апарати більш сучасні, саме вони зараз застосовують у більшості установ для проведення діагностики. Для апаратів цього типу характерна повна автоматизація процесу дослідження. Знімок може бути скопійований, перенесений на різні види носіїв, його можна надсилати електронною поштою. Зображення виходить дуже якісним із високим ступенем деталізації. Однією з важливих переваг такого обладнання є можливість створення знімків у кількох проекціях. Цифрове обладнання дозволяє суттєво прискорити процес отримання знімка.
 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами