Усі переваги довгострокової оренди автомобілів

Сьогодні компанії прокатники здають транспортні засоби в оренду як на короткі терміни, так і на тривалий час.

Тобто ви можете оформити оренду машини терміном як на 1-2 дні для коротких поїздок та разового використання, так і на 1-2 місяці.

Головне попередньо обрати потрібний вам транспортний засіб, ознайомившись з його характеристиками на https://rentcar.kiev.ua/ua і упевнившись в тому, що він буде комфортним протягом усього часу прокату машини.

Велика кількість водіїв, яким потрібне орендоване авто, сьогодні не знають про те, що можна оформити довгостроковий прокат. А ще про те, що він набагато вигідніший з багатьох причин.

Гнучкість використання машини

Орендуючи автомобіль на короткий термін, ви будете сильно обмеженими у використанні транспортного засобу. І не зможете запланувати раптову навіть короткострокову поїздку. Адже потрібно буде вчасно повернути транспортний засіб у зазначений час. Будь-яке відхилення від графіку, встановленого у договорі, тягне за собою серйозні штрафи та наслідки.

Оформлюючи довгострокову оренду, ви зможете користуватися автомобілем на свій розсуд. Вам не потрібно думати про те, щоб у разі виникнення екстрених ситуацій подовжити термін прокату, наприклад якщо ваше відрядження було подовжене.

Можливість оцінити весь функціонал машини

Ця перевага особливо актуальна для людей, які орендують автомобілі з метою знайомства з конкретною маркою та моделлю для того, щоб в подальшому купити саме її. Якщо оформляти оренду на кілька днів, ви не зможете повністю протестувати усі системи. А також зрозуміти, як буде поводити себе машина в нестандартних ситуаціях. Наприклад, в умовах:

  • частої експлуатації;
  • підвищеного навантаження;
  • водіння по різному типу доріг.

І саме довготривалий прокат дає змогу не лише протестувати, як ви будете почувати себе за кермом, але й перевірити, наскільки справно працюють усі елементи автомобіля і наскільки в довгостроковій перспективі вам буде комфортно за кермом машини.

Економічна вигода

Важлива перевага, про яку обов'язково варто зазначити. Звісно, якщо автомобіль потрібен вам дійсно на 2-3 дні, немає сенсу орендувати його на один місяць. Але якщо ви хочете взяти на прокат транспортний засіб на 15-17 днів, перевірте: чи раптом довгострокова оренда на один місяць не буде більш вигідною?

Компанії прокатники часто виставляють більш лояльні умови та роблять ціни одного прокатного дня меншими, якщо термін оренди буде довшим. І у сумі може статися так, що оренда на 15 днів обійдеться дорожче за аналогічну послугу, але вже на 31 день.

Також варто зазначити, що деякі компанії пропонують більшу кількість машин для довгострокового прокату. Тобто, якщо ви хочете оформити оренду на період від одного місяця, ви зможете вибирати навіть ті моделі, що залишаються недоступними для короткострокового прокату. Це в свою чергу дає змогу знайти ідеальну машину, яка знадобиться вам як під час робочих поїздок чи відрядження, так і для особистого використання.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами