Устаткування для бутильованої води

Якщо ви вперше оформляєте доставку бутильованої води, вам необхідно вирішити, який тип кулера вам підходить.

У вас також є можливість модернізувати своє обладнання відповідно до потреб мінливого робочого місця.

Диспенсери для гарячої та холодної води

Шукайте диспенсери, які дозволяють розподіляти воду на вимогу відповідно до різних температурних режимів. Диспенсери для гарячої та холодної води дозволяють співробітникам миттєво отримувати воду для гарячого чаю або прохолодного освіжаючого напою. В ідеалі ваш диспенсер також повинен мати функції енергозбереження та зручні для користувача варіанти обслуговування. Рішення з нижнім завантаженням полегшують заміну глечиків для води самостійно.

Безпляшкові охолоджувачі

Доставка бутильованої води - не єдиний варіант, якщо вам потрібна хороша вода одним натисканням кнопки. Охолоджувач води може бути чудовим рішенням для вашого робочого місця. Більшість цих опцій також пропонують функції контролю температури, їх можуть встановлювати та обслуговувати кваліфіковані фахівці. У вас завжди буде смачна вода.

Питання доставки води

Як і в більшості аспектів повсякденного життя, доставка бутильованої води на робочому місці може вимагати деяких модифікацій та додаткових заходів безпеки. Подбайте про безпеку та благополуччя своїх співробітників, надаючи їм доступ до фільтрованої води з чудовим смаком.

Гігієна та запобіжні заходи при поводженні з бутильованою водою в офісі

Важливо приділяти пильну увагу рекомендаціям органів охорони здоров'я, щоб переконатися, що ви вживаєте запобіжних заходів для забезпечення безпеки своїх співробітників.

Одним із корисних заходів є збільшення частоти очищення та дезінфекції поверхонь, до яких часто торкаються, включаючи насос для бутильованої води, ручки та кнопки на кулерах для води.

Тримайте в наявності серветки, що дезінфікують, мило і дезінфікуючий засіб для рук.

Серветки, що дезінфікують, зручно розміщені біля кулерів з водою, а також чіткі інструкції про те, як і коли їх використовувати, допоможуть співробітникам бережніше ставитися до цього офісного ресурсу. В ідеалі кулер для води також повинен бути в місці, де люди можуть вмиватися водою з милом після того, як знову наповнять свої контейнери. Якщо це неможливо, розмістіть поруч дезінфікуючий засіб для рук, щоб співробітники могли швидко забратися до і після дотику до загальних поверхонь кулера з водою. Ви також можете знайти безконтактні кулери для води, які забезпечують додатковий рівень безпеки.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами