Яка тепла підлога ідеально підходить під лінолеум

Обираючи теплу підлогу, потрібно незмінно звертати увагу на варіант чистового покриття, який буде використовуватися в приміщенні.

Для кожного матеріалу є свої ідеальні варіанти. І якщо говорити про лінолеум, то в цьому випадку чудовим вибором стане інфрачервона плівка. Ознайомитися з подібною продукцією від відомих брендів можна тут: https://teploman.com.ua/teplapidloga/tepla-pidloga-pid-linoleum/.

Плівка не просто так є оптимальним варіантом саме для лінолеуму. Вона відрізняється саме тими експлуатаційними характеристиками, які чудово підходять саме під такий чистовий матеріал. Перш за все варто відзначити конструктивну особливість. Виробники використовують два надзвичайно тонких шари плівки, між якими розміщують нагрівальний елемент (кабель).

Переваги інфрачервоної плівки

Отже, інфрачервона плівка не просто так має дуже великий попит серед покупців. Вона відрізняється такими основними перевагами:

  1. Ефективністю. Перш за все така система теплою підлоги буде дуже вигідною, оскільки її ККД складає 98%, що є одним із найвищих показників на ринку.
  2. Легкістю встановлення. Монтаж такої теплої підлоги не потребує якихось особливих знань. Достатньо тільки розмістити та закріпити пливку на стяжці. а зверху вже встановлювати лінолеум. Тільки варто пам’ятати про схему розташування, щоб забезпечити максимально ефективний нагрів приміщення.
  3. Невеликою товщиною. Товщина інфрачервоної плівки складає всього лише 0,5 мм, що робить такий нагрівальний елемент максимально актуальним для невисоких приміщень. Оскільки він не забирає багато простору, як, наприклад, класичний нагрівальний кабель в стяжку.
  4. Рівномірним нагріванням. Інфрачервона плівка рівномірно нагріває всю підлогу, якщо подбати про правильну схему розташування нагрівальних елементів.
  5. Легкістю використання. Таку систему теплої підлоги не потрібно якось налаштовувати, або, наприклад, чекати поки висохне стяжка, як у випадку з нагрівальним кабелем. Інфрачервону плівку можна використовувати прямо в день монтажу.
  6. Низькою вартістю. Інфрачервона плівка відрізняється дуже низькою ціною. Це одна з причин, чому вона має такий попит серед покупців.

До недоліків варто віднести той факт, що інфрачервона плівка не переносить дію води. Тому її не встановлюють в туалети, ванни чи кухні. Також варто попередньо продумати про схему розташування нагрівальних елементів, оскільки на такий нагрівальний елемент не можна ставити важкі меблі.

Як правильно вибрати інфрачервону плівку

Щоб правильно підібрати інфрачервону плівку, яка ідеально б підходила саме для вашого приміщення, потрібно звернути на декілька основних характеристик:

  • потужність нагрівального елементу;
  • компанія виробника;
  • необхідні габарити, оскільки плівка продається в рулонах.

Розібравшись з цими факторами, ви зможете придбати саме той товар, який буде для вас оптимальним.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами