Чому варто звернутися до Олександра Малика, якщо вам потрібен військовий адвокат у Вінниці

На фронті потрібні кадри, і мобілізація часом заходить занадто далеко. Не всі згодні з рішеннями медкомісії, але сперечатися вирішуються небагато.

Але ж хороший військовий адвокат міг би зберегти людині нерви, здоров'я і життя.

Коли потрібен військовий адвокат

Клієнти звертаються за трьома основними категоріями військових справ.

  1. Заклик. Порушення в призовній процедурі, спроби відправити до військкомату непризивних і подібні випадки. Адвокат допоможе грамотно відстояти права.
  2. Проходження медкомісії. Лікарі завалені роботою і іноді підходять до своїх обов'язків недбало. Результат-присвоєння невірної категорії придатності, а це у військових умовах смертельно небезпечно.
  3. Залишення частини і дезертирство. Закон суворий: подібне вважається злочином, причому кримінальним. Можна отримати до 12 років в'язниці. Адвокат необхідний терміново.

Адвокат високої кваліфікації

Олександр Малик-кваліфікований фахівець, відмінно розбирається у військових справах. Має диплом Національної академії наук. Магістр права, причому магістерський ступінь отримав досить рано. 6 років пропрацював у міському суді Вінниці, пройшов весь шлях від секретаря до помічника судді і відмінно знає всю внутрішню кухню. З 2014 по 2020 рік входив до Ради Асоціації правників України (Вінницьке відділення).

Як адвокат Малик проконсультував вже понад 800 клієнтів. Дотримується політики чесності: навіть якщо справи для клієнта складаються невтішно, ніколи цього не приховує. Олександр Малик цінує час клієнтів, вкладається точно в терміни і бере адекватну ситуації винагороду.

Пам'ятка військовослужбовцю

Пам'ятайте: чим раніше почне працювати адвокат, тим краще буде для справи. На пізніх термінах вдіяти нічого не вийде.

Часто повістка-не призов на військову службу, а наказ з'явитися з метою оновлення інформації. Якщо в документі написано тільки про явку, значить, відслужив мова не йде. Якщо ж вона згадується, треба терміново звертатися до адвоката. Апелювати до того, що повістка виписана і видана з порушенням існуючого порядках виходить рідко, так що розраховувати на це не варто.

Перед проходженням медкомісії необхідно заздалегідь зібрати довідки, що підтверджують особливості вашого стану здоров'я. Іноді комісія ігнорує навіть їх, але без паперів шанси близькі до нульових. Медкомісія пройшла, і з її результатами ви не згодні? Відразу до адвоката. Потрібно вимагати повторну комісію.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами