Корисні поради щодо вибору хлібниці для дому: що треба знати

Хлібниця – це контейнер, що призначений для зберігання хлібу та інших видів випічки. Завдяки таким виробам можна зберегти хліб свіжим на довгий строк.

Але вас повинні цікавити тільки найкращі хлібниці, які відповідають основним вимогам. Роздивимося особливості їх вибору більш детально.

Розміри та форма хлібниці

Варто купувати компактний, але достатньо місткий виріб. Приймайте до уваги кількість членів родини та періодичність придбання хлібу.

Хлібниці можуть бути квадратними, прямокутними, круглими і так далі. Їх кришка буває знімною або ж її потрібно підіймати.

Дуже зручно, якщо хлібниця доповнена дошкою. Є моделі з висувним або ж невикатним елементом. Вибір залежить від ваших особистих вподобань.

Пам’ятайте про те, що пшеничний та ржаний хліб, солодка здоба мають різний рівень вологості. Саме тому варто зберігати такі продукти окремо. Оберіть хлібницю, у якій кілька ярусів або секцій, що розділені перегородками.

З яких матеріалів можуть бути виконані хлібниці?

Варто приділити увагу вибору матеріалу для виготовлення виробу. Серед основних варіантів:

  1. Дерево. Це натуральний та екологічно чистий матеріал, який є безпечним для здоров’я людини. Хлібниці з деревини з’явилися ще у древні часи, але зараз вони також актуальні. Вважається, що у таких виробах хліб надовго залишиться свіжим.
  2. Пластик. Такі хлібниці мають доступну вартість та малу вагу. За ними легко доглядати, деякі моделі дозволено мити у машинці. Ви можете обрати виріб будь-якої форми та кольору, адже варіантів дуже багато. Але варто пам’ятати, що пластик достатньо крихкий, тому варто берегти хлібниці від падінь.
  3. Метал. Вони найчастіше мають хромований відтінок. Можна знайти в продажу крашені моделі, які доповнять конкретний інтер’єр кухні. Метал безпечний для вашого здоров’я, він не боїться високого рівня вологи та миючих засобів. Такі хлібниці не будуть деформуватися від механічних впливів.
  4. Кераміка. Матеріал не буде поглинати сторонні запахи. Якщо правильно доглядати за виробом, на поверхні кераміки не будуть розвиватися небезпечні мікроорганізми. До того ж, такі хлібниці виглядають дуже привабливо.

Варто подивитися хлібниці у Tehnomarket, щоб обрати найбільш оптимальну для себе модель. Завдяки таким виробам ви надовго збережете продукти свіжими та ароматними. Гарна хлібниця стане невід’ємною частиною інтер’єра кухні, його вдалим доповненням та завершенням!

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами