Основні переваги клінкерної плитки для фасаду і особливості укладання

На ринку представлені тисячі самих різнопланових матеріалів, використовуваних для облицювання фасаду. Всі вони відрізняються за властивостями і зовнішньому виконанню.

Клінкерна плитка на даний момент належить до категорії найпопулярніших матеріалів, використовуваних для облицювання фасаду. Це обумовлено її відмінними експлуатаційними характеристиками. Зокрема, довговічністю, стійкістю до будь-якого зовнішнього впливу і сучасному зовнішньому вигляді. Матеріал широко представлений в продажу, тому кожен бажаючий може підібрати оптимальний варіант матеріалу.

Де в Україні можна придбати якісну клінкерну плитку

У даній статті ми розглянемо основні технічні та функціональні відмінності клінкерної плитки. Представлені дані будуть актуальні в більшій мірі для новачків. Якщо вам потрібна якісна та доступна за ціною клінкерна плитка для фасаду, радимо перейти за посиланням. В интернет-магазині ви знайдете відмінний асортимент продукцію від провідних українських та європейських брендів. Уся представлена на https://alfa-deluxe.com/ плитка відповідає державному стандарту якості та параметрам екологічної безпеки.

Основні переваги клінкерної плитки для фасаду

До відмінностей, завдяки яким даний матеріал набув масового попиту відносяться наступні характеристики:

  1. Екологічна чистота, обумовлена ​​відсутністю в складі матеріалу токсичних речовин, які могли б погано впливати на природу або людини. Справа в тому, що виробництво передбачає застосування тільки кращих з можливих компонентів. У структурі плитки відсутні барвники, пластифікатори, вапна або солі. Через це покриття також захищене від деформації.
  2. Максимально високі показники міцності та довгий експлуатаційний ресурс. Структура плитки даного типу відрізняється наявністю невеликих зерен, при цьому в ній немає пустот. Завдяки такій технології її міцність більше, ніж у багатьох подібних за призначенням матеріалів.
  3. Можливості очищення поверхні плитки без використання хімії, оскільки вона не схильна до накопичення бруду. Навіть через 20 років активної експлуатації її відтінок не зміниться.
  4. Стійкість до зовнішнього навантаження та потенційних коливань температур. Плитка даного типу відмінно витримує навіть потенційно велике навантаження. Вона залишає своє автентичне становище навіть під час сильних морозів. Дослідження показали, що матеріал здатний без деформації витримати понад 250 циклів заморожування / відтавання.
  5. Простота укладання, тому монтувати таку плитку можна самостійно.
 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами