Особливості ремонту квартир: чому варто звернутись до львівської компанії «Прайд Буд»

Ремонт житла є важливою складовою покращення умов життя. Однак цей процес викликає багато труднощів, турбот, потребує витрат фізичних зусиль та часу.

Щоб полегшити завдання, варто скористатися послугами спеціалістів, які пропонує сайт з ремонту.

Особливості сервісу

Львівська компанія «Прайд Буд» працює на ринку ремонту понад 10 років та може здійснити будь-які варіанти дій за запитами замовників. Серед основних послуг виділяють:

  1. Ремонт квартир під ключ на вторинному ринку, та робота з доведення приміщень у новобудові.
  2. Ремонт індивідуального житла будь-якого типу та площі.
  3. Проведення робіт в офісах, точках громадського харчування, розважальних закладах та інших об'єктах бізнесу.
  4. Частковий ремонт окремих приміщень різного типу.
  5. Проведення малярських, електромонтажних, штукатурних робіт.
  6. Косметичний ремонт.
  7. Оснащення приміщення системами «Розумний дім».

Усі варіанти узгоджуються із замовником після виїзду фахівців на об'єкт, проведення необхідних вимірів та вивчення інших особливостей приміщень. Фахівці компанії можуть підказати найкращий варіант проведення робіт, оформити конкретний стиль фасаду чи інтер'єру, допомогти у закупівлі матеріалів.

Основний варіант проведення ремонту - "під ключ". Це означає, що узгоджуються всі параметри робіт із клієнтом, обговорюється кожна стадія та загальний кошторис, після чого майстри компанії приступають до ремонту, і на виході замовник отримує готовий результат. При цьому він може здійснювати поточний контроль виконання ремонту, отримувати вичерпну інформацію щодо витрат та строку готовності.

Переваги

Компанія «Прайд Буд» бере оплату лише за фактом виконаних робіт. При цьому кошторис не зростає в ході їх проведення, фахівці можуть точно розрахувати всі параметри та вкластися в них, щоб не ставити клієнта перед неприємним фактом подорожчання процесу.

Оплата приймається готівкою, за допомогою банківської картки або переказом на рахунок компанії. Перед початком ремонту складається договір, де детально розписуються всі особливості процесу та надається гарантія на 5 років.

Крім контролю з боку замовника, такі дії здійснюють фахівці самої компанії, щоб виявити порушення, та передати завдання ремонтним бригадам для їх усунення. Подібний підхід різко знижує ці явища, майстри намагаються уникати шлюбу.

За бажанням замовника організовуються екскурсії по об'єкту на різних стадіях ремонту з детальними роз'ясненнями всіх питань.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами