Особливості використання вощених шнурів для створення декору

Вощені шнури практично не має аналогів, завдяки чому активно застосовується у виготовленні біжутерії.

Зазвичай разом із таким елементом майстра застосовують бусини, перлини, підвіски та бісер https://100idey.com.ua/dekor-ua/biser-ua, отримуючи ефектні авторські аксесуари, виконані своїми руками.

Найбільш популярними є чорні та золоті шнури, які виглядають найбільш розкішно і підходять до багатьох інших кольорів та їх відтінків. Такий товар підкорює простим, але разом з тим цікавим зовнішнім виглядом, має хороші показники, серед яких зносостійкість, м'якість і міцність.

Вощені шнури можуть мати різну товщину. Дуже тоненькі зручно використовувати для оформлення маленьких коробочок і сувенірів, зі товстіших шнурів чудово виглядає різні види плетінь, а ось широкі шнури часто використовують для декору штор, тюль, окантовки різний покривал і подушок. Шнури для рукоділля можна купити як окремо по метру, або відразу весь рулон, який може стати в нагоді для одного великого масштабного виробу, або в декількох різних цілях.

Вощені шнури для рукоділля це невід’ємний аксесуар і в творчості. Він має безліч сфер та варіантів застосування. Шнури часто використовують для окантування всіх видів одягу. Це можуть бути кишені джинсів, виріз кофточки, або декоративний елемент на куртці. Також шнури можуть виконувати ще й практичні цілі, вони можуть бути використані як шнурки для взуття, як зав'язки для корсета, або використовувати шнури для капюшонів і як різні зав'язки.

Декор сумок та взуття також можливий за допомогою декоративних шнурів. У цьому випадку шнур можна як акуратно пришити непомітним стібком або посадити на тканину за допомогою суперклея https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/klej-ua/super-klej-ua. Також дуже красиво виглядає шнур, на кінцях якого намистина, зафіксована звичайним вузликом, до того ж, це легко і швидко робиться.

Шнури можна використовувати як основу для прикрас. Для браслета достатньо вибрати шнур та підходящі намистини. Також із шнура роблять чудові намисто, кольє та сережки. Також можна доповнити шнурами прикраси для волосся, такі як шпильки, гумки та обідки.

Шнури для флористики використовуються при оформленні букетів та квіткових композицій. Квіти можуть використовуватися живі або штучні, виконані з тканини, стрічки для канзаші, бісеру, використовується також м'який фетр, або фоаміран.

Шнурами можна оформляти подарункові упаковки, зав'язуючи їх у різних техніках на вузли, бантики, спеціальних плетіннях. Картини та фоторамки можна доповнити шнурами, також їх використовують у скрапбукінгу. Шнури декоративні чудово поєднуються у виробах з іншими матеріалами. Це можуть бути намистини https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/namistini-ua, стрази, різні види стрічок та тасьма.

Від виду мотузки, її складу, товщини та безлічі інших факторів залежить те, який у нас буде шнур і для чого він більше підійде

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами