Як вірно вибрати ящик для інструментів

Найпоширеніший і звичний для нас матеріал – пластик. Універсальність його полягає у легкості, зносостійкості та досить високій міцності, що дозволяє виготовляти конструкції будь-якого типу.

До того ж багато моделей проходять спеціальну обробку і стійкі до морозу, а тому значно знижують ризик псування інструменту. Як правило, саме пластикові ящики, такі як Qbrick System мають найбільший попит і мають дуже дипломатичну вартість. Металеві ящики виробляють здебільшого з алюмінію – міцного та досить легкого матеріалу. Звичайно, існують і міцніші моделі зі сталі, але вони в основному виготовляються для транспортування великогабаритного обладнання. Кожен металевий бокс проходить антикорозійну обробку та фарбування. Деревина – класика жанру, знайома ще нашим дідусям. В основному дерев'яні ящики використовуються для зберігання дрібних предметів та невеликих ручних інструментів. Основний плюс такого боксу в тому, що він не накопичує статичну електрику та не допускає вологу до свого вмісту.

Конструктивні особливості

По-перше, на дно ящика йде найбільше вагове навантаження, тому важливо, щоб воно було нормальної товщини і не мало дефектів на спайках зі стінками. Скринька повинна витримувати гранично допустиме навантаження (в середньому 15-20 кг). Щільність стінок – також важливий пункт, бо неякісний матеріал може просто деформуватися під вагою інструментів. Для пластикових ящиків використовуються кутові підсилення, металеві армуються спеціальними профілями. Кришка ящика не тільки оберігає інструменти від попадання вогкості та пилу, але й у поєднанні з ручкою служить для його транспортування, а тому важливо, щоб усі кріплення та клямки були справні та виготовлені з міцних матеріалів. Також майже всі сучасні бокси оснащені додатковими відсіками з висувними ящиками для зберігання шурупів, цвяхів, гайок, битків тощо. Ці короби кріпляться спеціальними затискачами до внутрішніх стінок ящика та витягуються за потребою. Додатковим оснащенням можуть стати колеса та невеликі шасі, які кріпляться до дна та полегшують транспортування.

Як правильно вибирати ящик для інструментів?

В першу чергу вам потрібно чітко визначитиділити собі, який саме бокс вам потрібний. Хочете ви зберігати в ньому дрібні деталі, щоб уникнути їх втрати (ящик з висувними ящиками або відсіками), або вам потрібно щось більш містке та об'ємне для ручного інструменту. Уважно огляньте свої інструменти і оцініть, як їх можна буде розташувати і скільки місця для них знадобиться. Подумайте, чи може виникнути потреба в транспортуванні боксу і виберіть стаціонарну модель або ящик, оснащений шасі. Як ми вже говорили, головне – міцність, а тому перед покупкою варто переконатися, що ящик справді витримає своє максимальне навантаження. Також необхідно перевірити якість виробу та відсутність дефектів на швах та кріпильних елементах. Зверніть увагу: кожен рухомий осередок повинен надійно кріпитися до основного корпусу.

Найкращі у своїй справі: про виробників ящиків для інструментів

На ринку представлено багато виробників ящиків для інструментів. Наприклад, польський виробник Qbrick System відомий високою якістю своїх пластикових виробів та зручним розташуванням відсіків. Stanley, світовий лідер у виробництві ручного інструменту, відомий своєю детальною продуманістю та довговічністю своїх ящиків та кейсів. Хоч ці продукти можуть бути дорожчими, вони окупляються за рахунок своєї якості та довговічності.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами