Якою має бути керамічна плитка під дерево: правила її вибору

Керамічна плитка, виконана під дерево – один з найпоширеніших видів будівельного матеріалу. Вона використовується для кладки зсередини приміщення, для оздоблення стін, облицювання фасаду або тераси.

Саме тому сьогодні плитка під дерево представлена досить великим асортиментом, що, до того ж, дозволяє створювати нові дизайни і фактури. Але чому так затребуваний матеріал і як його вибрати? Про це можна дізнатися з наступної статті.

Переваги

Незаперечними перевагами керамічної плитки під дерево слід вважати матеріал, з якого вона виробляється – глина. Матеріал робить плитку більш надійною і якісною. Також плитка характеризується і іншими перевагами:

  1. Підвищений рівень стійкості до вологості, що дозволяє виконувати кладку у ванній кімнаті, на кухні і використовувати матеріал для оздоблення фасаду будівлі.
  2. Безпека використання, оскільки плитка – вогнестійкий матеріал, який нерідко використовується для обробки каміна зсередини його будови.
  3. Невисока вартість.
  4. Відсутність ризиків зіткнутися з деформацією, оскільки матеріал стійкий до різкої зміни температурного режиму і до вологості.

Правила выбору

Купуючи керамічну плитку під дерево, необхідно відштовхуватися, в першу чергу, від особливостей приміщення. Саме від типу кімнати залежить тип сировини, з якої повинна бути виконана плитка. Також від приміщення залежить і вид покриття оздоблювального матеріалу. Наприклад, щоб обробити ванну кімнату, необхідно скористатися керамогранітом, так як матеріал володіє більш щільною структурою, ніж глина, і не володіє порами, отже, вологість не буде проникати всередину матеріалу і не буде деформувати його.

Керамограніт рекомендується вибирати і в тому випадку, якщо плитка використовується для обробки тераси, або передпокої. Плитки, що володіють матовим покриттям, особливо гарні для кладки на підлоги в місці, де спостерігається підвищений показник прохідності. Такий матеріал характеризується підвищеною стійкістю до надмірних навантажень, не піддається псуванню.

Нерідко керамічна плитка під дерево зустрічається і для оздоблення фасаду, так як дозволяє створити найбільш стильний і затишний вигляд будівлі. Однак для стін, розташованих за межами прохідної зони, можна підібрати матеріал, виконаний з червоної глини. При незначному навантаженні таке покриття прослужить протягом декількох десятиліть.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами