До якої одеської клініки звернутися, якщо вас цікавить лікування безпліддя

У великої кількості жінок зустрічається безпліддя. Цьому сприяють різні фактори, більшість з яких можна подолати завдяки процедурі лікування.

Є відпрацьовані технології і методики, що дозволяють вирішити складну проблему. Пропонується лікування безпліддя у провідному медичному центрі.

Особливості процедур

Неможливість зачаття дитини може стати життєвою трагедією для жінки. Однак варто враховувати, що у кожного явища є своя причина. Якщо її точно визначити, то знайдуться шляхи вирішення. Безпліддя лікується успішно, для чого можуть використовуватися наступні методи:

  1. Хірургічне втручання, коли видаляються освіти в матці або яєчниках, проводиться корекція репродуктивних органів жінки, і з'являється можливість зачаття, виношування дитини.
  2. Стимуляція овуляції за допомогою медикаментозних препаратів. Цей метод дозволяє збільшити рівень гормонів, вивільнити яйцеклітину, щоб запліднення пройшло успішно.
  3. Екстракорпоральне запліднення дозволяє вирішити проблему, якщо виправити ситуацію медикаментозними і хірургічним засобами не представляється можливим. В цьому випадку яйцеклітина витягується, і її запліднення проводиться в лабораторних умовах. Після цього вона повертається в матку для виношування плоду, і народження дитини природним шляхом.
  4. Кожен варіант вимагає діагностики та послуг лікарів-репродуктологів. Всі ці умови дотримуються в клініці Надія Одеса, де є необхідна технічна база, відпрацьовані будь-які технології лікування безпліддя.

Переваги медичного центру

При зверненні в клініку можна бути впевненим у високій кваліфікації лікарів та іншого персоналу. У центрі проводиться велика кількість процедур з лікування безпліддя з високим відсотком успіху. Сюди можуть звертатися жінки в будь-якому віці, який дозволяє зачати і виносити дитину з великими шансами на успіх.

Спочатку лікар дає консультацію, визначає діагноз, з'ясовує причини, що викликали безпліддя. На підставі повного обстеження пацієнта, і глибокого аналізу індивідуальних особливостей організму, підбирається методика лікування.

Гарантується повне дотримання лікарської таємниці, анонімність звернення за допомогою. Крім лікування, лікарі дають рекомендації щодо ведення здорового способу життя, підтримують пацієнтів після проходження курсу. У клініці існує донорська програма. Лікування спрямоване на досягнення головної мети – народження здорової дитини.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами