Секрети вибору якісних велосипедних шин: якими вони повинні бути

Велосипеди залишаються дуже популярним транспортним засобом у багатьох людей. Важливою складовою частиною двоколісних машин є покришки.

Вони впливають на технічні параметри транспорту, забезпечують надійність зчеплення з дорогою, безпеку пересування. Виходячи з конкретних особливостей машини і дорожніх умов, можна вибрати і замовити покришки на www.velomisto.com.ua/pokryshki.

Особливості виробів

Найважливішим фактором, які повинні забезпечити велосипедні шини, є характер взаємодії і міцність зчеплення з дорогою. Також на покришки частково покладається функція захисту обода колеса і амортизації.

Виходячи з основних критеріїв, виділяють наступні варіанти покришок:

  1. З гладкою поверхнею в центральній частині, яка стикається з дорогою і невеликими бічними протекторами. Такі шини носять назву сліків, забезпечують найбільшу пляму контакту і хороше зчеплення з абсолютно рівною, гладкою поверхнею типу асфальту. Не підходять для їзди по грунту, пересіченій місцевості.
  2. Полуслікі мають неглибокі канавки по поверхні, що стикається з дорогою. Це самі універсальні шини, підходять для їзди по асфальту, щільному грунту.
  3. Грязьові володіють більш глибокими канавками, міцним і відносно високим протектором, щоб забезпечити хороший зачіп в сипучих або вологих субстанціях. Застосовуються для їзди по пересіченій місцевості і умовах дощу. На сухому асфальті протектор швидко стирається.
  4. Зимові варіанти схожі на грязьові, для посилення забезпечуються металевими шипами, що дозволяє краще врізатися в сніг або лід, щоб уникнути прослизання коліс.

Параметри вибору

Вибираючи покришки за типом, враховують по яких дорогах велосипед буде їздити. Будь-яка невідповідність призведе до більш високого зносу гуми або погіршення стійкості транспортного засобу.

Другий найважливіший параметр-розмір. Потрібно враховувати діаметр обода колеса і його ширину. Покришка повинна точно відповідати цим двом показникам, будь-яка відмінність призведе з сповзання гуми під час руху.

Тип ніпеля підбирається за розміром отвору в ободі. Є системи PRESTA або SHRADER, другий більш товстий. Однак більш тонкий, поміщений в більш широкий отвір призведе до зміщення шини. Ніпелі не є взаємозамінними.

Стежки в обшивці впливають на міцність. Для звичайних дорожніх велосипедів даний показник може бути мінімальним, для гірських вибираються шини з максимальним значенням.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами