Як вибрати фрезер для манікюру: перелік вимог до нього

Впевнені, що немає такого майстра з манікюру, який не користувався б фрезером у своїй роботі. Нічого дивного, адже інструмент має багато переваг, які економлять час, сили і додають нові можливості.

Найчастіше фрезер застосовується для формування нігтя, зняття старого гель-лакового покриття, обробки кутикули і навіть педикюру, у тому числі видалення мозолів та натоптишів.

Перед тим, як купити фрезер для манікюру, розберемося в його особливостях та можливостях докладніше.

Основні переваги інструменту

Простота обробки нарощених нігтів

Жодна пилка не запропонує такого результату як фрезер. Він швидко та ефективно видаляє зайвий акрил гель, створюючи заплановану форму. Ну а точкову обробку можна вже виконати за допомогою пилочки.

Видалення довжини нігтя

Інструмент для манікюру швидко та акуратно видаляє непотрібну довжину. Це суттєво економить час та сили майстру.

Ефективна обробка кутикули

За допомогою фрез набагато зручніше піднімати кутикулу і прибирати грубі або омертвілі частинки шкіри. Такий підхід набагато простіше та швидше, ніж техніка обрізного манікюру. Більше того, вся процедура не має на увазі будь-яких пошкоджень.

Проста обробка проблемних місць

Наявність різних насадок – це зручна обробка тих місць навколо нігтя, яких важко дістатися звичайними інструментами.

Швидке видалення мозолів та натоптишів

Педикюрні майстри також активно використовують фрезер у своїй роботі. Можна навіть сказати, що це основне обладнання для обробки. Після процедури та сліду не залишається від мозолів, а ефект зберігається надовго.

Що враховувати під час вибору обладнання?

Мабуть, головні характеристики - це потужність, а також якість фрез, що використовуються. Потужність визначає кількість оборотів, і навіть їх інтенсивність. Таким чином, особливо потужні фрезери просто марні для роботи в домашніх умовах, тому що просто не розкриють свого потенціалу. Майстри вибирають собі інструмент потужністю щонайменше 50 Вт.

Що ж до насадок, то деякі вже можуть йти в комплекті. У будь-якому випадку їх можна докуповувати, щоб розширити спектр і якість обробки нігтів або стоп.

Купуємо якісний фрезер

Професійне обладнання слід купувати у надійних постачальників. По-перше, це гарантія якості, а по-друге, репутація майстра. Інтернет-магазин Лимонад запропонує виключно професійні фрезери саме під ваші завдання та бюджет.

Широкий асортимент однозначно закружляє голову, але консультанти однозначно внесуть ясність і порекомендують найкращий для вас.

На сайті вже в наявності та інша суміжна продукція: латексні рукавички, обладнання для дезінфекції та стерилізації, гель-лаки та інше.

Вибирайте для себе та своїх клієнтів найкраще, а Limonad подбати про наявність, якість та доступні ціни!

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами