Особливості та правила вибору сучасної і надійної ліжка

Для сучасної людини важливо вибрати зручне та якісне спальне місце, яке можна буде довго експлуатувати.

Для цього варто вивчити основні нюанси на правила вибору, визначитися з матеріалами, з яких буде виготовлена конструкція та підібрати варіант, який чудово впишеться в інтер’єр кімнати.

Особливості та правила вибору

Якщо в планах покупка одночасно надійного і якісного ліжка, при його виборі врахувати ряд рекомендацій:

  1. Врахувати заплановане дизайнерське рішення і те, чи потрібна економія місця в приміщенні. Від цього будуть залежати особливості конструкції. Так, визначитись з тим, чи буде це м’яке звичайне ліжко, вбудований варіант.
  2. Особливості вибраного варіанту також залежать і від того, для дорослого чи дитини підбирається модель. На це вплине вибір параметрів, особливості фіксації матрацу та каркасної основи. При виборі довжини враховувати, що вона повинна бути як мінімум на 20 см довшою, ніж зріст власника. Зазвичай виробники пропонують ліжка для дорослих довжиною 200-210 см, для дітей – 120-180 см. Щоб визначитись зі зручністю використання не потрібно боятись випробувати конструкцію в магазині. Ліжка незвичайної форми сучасні виробники пропонують не тільки для  дітей, але й для дорослих.
  3. Не тільки зовнішній вигляд, але і довговічність ліжка залежить від матеріалу, який використовувався для його виготовлення. Найбюджетніші варіанти обирають із фанери та ДСП, але слід пам’ятати, що вони не відрізняються міцністю, а термін їх використання не перевищує 7-10 років. Більш надійними будуть конструкції з металевою сіткою, виготовлені з ротангу чи ті, що мають кований каркас.
  4. Не менш важливо, щоб ліжко підходило під основний стиль приміщення та гармонійно з ним поєднувалось. Для цього враховувати загальний відтінок оформлення кімнати – тон використаних оздоблювальних матеріалів та інших меблів. На вибір кольору ліжка також може вплинути стиль, в якому оформлена кімната. Якщо це хай-тек, то частіше всього вибирають ліжко білого, сріблястого чи чорного кольору. Класичні моделі конструкцій частіше всього виготовляють із натуральної деревини, додаючи різьблені елементи. В кімнату в стилі прованс чи лофт найкраще підійдуть вироби із заліза чи з кованими орнаментами. Якщо для оформлення інтер’єру використовувався східний стиль, то ліжко вибрати простіше всього – це може бути бюджетний варіант в вигляді низької конструкції. Додати особливість можна за допомогою спеціальних тематичних валиків чи тематичних пледів.
 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами