Чому варто придбати для своєї ванної кімнати піддон зі штучного каменю

Для того, щоб душ гармонійно вписався в інтер'єр ванної кімнати і правильно функціонував, потрібно заздалегідь подбати про правильний спуск води. Для цього встановлюються спеціальні душові піддони.

Сьогодні виробники пропонують досить широкий вибір моделей, форм та кольорів піддонів. При їх виготовленні використовують різноманітні матеріали: чавун, акрил, сталь, штучний камінь та ін.

Застосування каменю в інтер'єрі у ванній кімнаті завжди говорить про наявність вишуканого смаку та прагнення поєднувати зовнішню ефектність з комфортом. Стильний піддон для душу зі штучного каменю стане справжньою окрасою вашої ванної кімнати. Він виглядає краще подіумів, викладених плиткою, і гарантує, що вода не застоюватиметься, а буде швидко стікати.

Переваги піддонів зі штучного каменю

Величезний асортимент відтінків і фактур душових піддонів зі штучного каменю дозволяє обрати модель, яка буде ідеально поєднуватися з інтер'єром будь-якої ванної кімнати. Серед ключових переваг таких піддонів виокремлюють наступні:

  1. Довговічність. На сьогоднішній день штучний камінь – найміцніший матеріал, з якого виготовляють душові піддони. Він не тріскається і не лопається навіть при довготривалому та інтенсивному використанні. Термін експлуатації піддону із штучного каменю до 25 років. Він здатний витримувати велику вагу. Штучний камінь - це дуже міцний матеріал, який не боїться хімії. На ньому не з'являються тріщини та подряпини, він не потьмяніє і прослужить не одне десятиліття.
  2. Естетика. Душові піддони зі штучного каменю органічно вписуються у сучасні інтер'єри. Мінімалізм дизайну та універсальні кольори дозволяють поєднувати кам'яні піддони практично з будь-якими дизайнерськими рішеннями у ванній кімнаті.
  3. Вологостійкість. Піддони для душу зі штучного каменю не набрякають і не розшаровуються під впливом води.
  4. Стійкість до перепадів температури.
  5. Теплопровідність. Штучний камінь на відміну від натурального, теплий та приємний на дотик. Він швидко нагрівається від теплої води і досить довго зберігає тепло.
  6. Біологічна стійкість. Штучний камінь не має пір, в яких можуть розмножуватися грибки та мікроорганізми.
  7. Низький рівень шуму. Душовий піддон зі штучного каменю не гримить. Таким чином, ви не будете чути звуків стікаючої води.
  8. Придатність до ремонту.

Піддони зі штучного каменю не деформуються під вагою людини, не жовтіють, не каламутніють і не вицвітають з часом.

Особливості монтажу душових піддонів зі штучного каменю

Під час монтажу піддону зі штучного каменю важливо передбачити простір під сифон. Вирішити це завдання можна декількома способами:

  1. Монтаж піддону на подіум. Найпростіше рішення: піддон розташовується на побудованому подіумі, в якому можна передбачити люк для обслуговування сифона. Побудувати подіум можна суцільним, передбачивши в ньому нішу під сифон, а можна викласти лише контур подіуму. Головне не забути про ніжки для піддону, які забезпечать додаткові точки опору.
  2. Монтаж піддону на підлогу. Кам'яний піддон можна змонтувати і на підлогу, і в рівень з підлогою. За останні роки такі дизайнерські рішення стали все популярнішими. У цьому випадку ще на етапі чорнових робіт у підлозі необхідно передбачити нішу під сифон.

Для встановлення піддону в рівень з підлогою доведеться опустити трійник каналізаційного стояка. Також потрібно передбачити дренаж та зливний трап. Для таких маніпуляцій у вас має бути запас стяжки 7-10 см.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами