Чому варто вибрати металевий паркан для своєї ділянки: його переваги

Створення огорожі має на меті захист території. З цим найкраще справляються міцні металеві огорожі. Вони можуть мати різний вигляд, застосовуються для будь-яких територій.

Виходячи з цілей та завдань власника, пропонується замовити металевий забор на https://sitka.com.ua/uk/metallicheskij-zabor.

Поняття та переваги

Тип такого паркану вже зрозумілий, виходячи з назви – він створений з відповідних металевих елементів. Його основою є вертикальні опори, на які навішені поперечини. Як заповнення огорожі можуть застосовуватися: секції або рулони сітки; листи, найчастіше профільовані; планки у вигляді штакетника, литі або ковані ґрати.

Будь-який варіант є міцним, здатним зупинити зловмисника. Завдяки особливостям конструкції захист металевого паркану може посилюватися додатковими елементами, коли навіть відносно легка сітка стає практично непрохідною.

Сітки, планки та решітки пропускають сонячне світло, дозволяючи влаштовувати квітники, клумби, грядки безпосередньо біля огорожі, що важливо для дачників та городників. Одночасно при бажанні можна відносно легко і швидко зробити вид з вулиці, наприклад, створивши живопліт.

Більшість металевих огорож, крім кованих, дешеві, вони зводяться швидко, це можна зробити самостійно, без залучення важкої техніки та спеціалістів будівельних спеціальностей.

Встановлення

Процес монтажу може відрізнятися деталями, але основні етапи такі:

  1. Визначається ділянка установки огорожі, вона очищається від каміння, рослинності, сміття, по можливості вирівнюється.
  2. У кутах вбиваються кілки, між ними натягується шнур.
  3. Уздовж шнура розмічуються ділянки для монтажу стовпів на однаковій відстані одна від одної. Враховується тип паркану – суцільний чи секційний. У другому варіанті окремі елементи огородження потрібно розмістити між вертикальними опорами.
  4. Роються ями під стовпи, для важких варіантів кованих решіток знадобиться стрічковий бетонний фундамент.
  5. Монтуються вертикальні опори.
  6. Для штакетника, сітки або профлиста створюються дві горизонтальні поперечини в 20-30 від землі і від верхнього краю стовпів.
  7. Кріплення решітки може вестися до закладних за допомогою зварювання, сітку монтують за допомогою затискачів або хомутів, штакетник і профнастил – саморізами по металу з широким капелюшком та силіконовою шайбою.
  8. На кожному етапі монтажу перевіряється орієнтація опор та елементів огорожі по вертикалі та горизонталі, міцність кріплення елементів. Ділянки сполучення потрібно захистити від корозії фарбуванням або іншим способом.
 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами