Що потрібно, щоб отримати диплом майстра манікюру: корисні поради

Майстер нігтьового сервісу – це дуже популярна зараз професія, яка приваблює як молодих дівчат, так і хлопців. Пов'язано це з великою кількістю переваг, які є у цієї спеціальності: досить високий заробіток, відсутність необхідності отримувати диплом про вищу освіту, можливість працювати вдома.

Проте, щоб працювати у салоні, потрібен сертифікат майстра манікюру, тобто потрібно пройти відповідні курси.

Що це за професія

Майстри манікюру, як відомо з назви професії, займаються нігтями. Вони проводять їхню гігієнічну обробку, видаляють різноманітні нарости, обрізають кутикулу, наносять лак і роблять різноманітні малюнки. Усьому цьому навчають на курсах, після яких випускники отримують диплом майстра манікюру. Дізнатися про професію можна тут – https://diplomukr.kiev.ua/uk/professions/diplom-majstra-manikyuru/.

Диплом свідчить про те, що його має всі необхідні для роботи навички.

Щоб точно для себе вирішити, чи варто витрачати час і гроші на навчання даної професії, спочатку важливо дізнатися про її плюси і мінуси. Переваги отримання свідоцтва про присвоєння професії "Спеціаліст з манікюру" полягають у наступному:

  • можна працювати вдома;
  • не потрібна вища освіта;
  • можна самому вибирати свій графік роботи;
  • широкі можливості самовираження;
  • можливість завести корисні знайомства.

Як і будь-яка інша професія, робота майстра манікюру має свої недоліки:

  • постійна напруга спини призводить до проблем із хребтом;
  • потрібно багато спілкуватися з клієнтами, вислуховувати їхні проблеми;
  • дуже складно набрати клієнтську базу в умовах конкуренції, що сильно зросла останнім часом;
  • для покупки обладнання потрібен досить серйозний первісний капітал (проте можна піти в салон і працювати на чужому обладнанні, але прибуток через це буде відчутно нижче).

Незважаючи на очевидні недоліки, це дуже популярна професія і попит на неї тільки зростає. Останнім часом послугами цих фахівців почали цікавитись і чоловіки. У зв'язку з цим запис до якісного майстра може розтягнутися і на місяць, а то й більше.

Де вчитись

Освоїти професію майстра манікюру можна самостійно. Однак у такому разі не можна буде працювати у салоні. Там освіта для майстра манікюру все ж таки необхідна. Для цього потрібно пройти відповідні курси та отримати диплом.

Проте ні про яку вищу освіту не йдеться. Достатньо буде онлайн-школи або навчання у коледжі. Також підійдуть і найпростіші освітні курси.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами