Як встановити клінкерні термопанелі: покрокова інструкція та правила роботи

Фасад будь-якої будівельної споруди володіє двома головними функціями – забезпечення приміщенню захисту і виконання декоративних завдань.

Щоб правильно організувати фасад будівлі, необхідно використовувати якісні утеплювальні і облицювальні матеріал. Також рекомендується використовувати гідроізоляційну і пароізоляційну плівку. Проте, сучасні виробники пропонують більш якісний матеріал – клінкерні термопанелі.

Переваги

Термопанелі характеризуються декількома перевагами:

  1. Підвищений рівень міцності матеріалу.
  2. Тривалі експлуатаційні властивості (більше 25 років).
  3. Відмінні звукоізоляційні і теплоізоляційні характеристики.
  4. Можна купити панелі на https://termopaneli.com.ua/, які досить стійкі до різкої зміни температурного режиму.
  5. Панель не піддається вигорянню при тривалому її використанні, так як в її складі відсутні барвники, а всі відтінки формуються за рахунок глини і унікальної технології її запікання.
  6. Біостійкість матеріалу, так як він не піддається цвілі, різним грибкам.
  7. Підвищений рівень екологічності панелей.
  8. Простота у виконанні настановних робіт.
  9. Універсальність в застосуванні.
  10. Можливість приховувати дефекти підстави конструкції.
  11. Термопанелі надають будові більш естетичний вигляд.
  12. Підвищений показник стійкості до вологи і паропроникності, до знижених температур.

Правила встановки

Приступаючи до монтажних робіт, необхідно виконати розрахунок потрібної кількості термічних панелей. Для цього слід визначити площу фасаду будівлі (довжину помножити на ширину) і визначити суму площі кожного дверного і віконного отвору. Далі треба з першої величини відняти другу. Результат – площа, призначена для облицювання. Коли розмір площі буде визначений, можна визначити і кількість облицювального матеріалу. При цьому, вкрай важливо пам'ятати про запасни компоненти.

Всі роботи повинні починатися з підготовки поверхні стіни – їх очищення і вирівнювання. При використанні навісний технології кладки, дефекти можна не усувати. Так, поверхня покривається декількома слоями грунтовки, а після, уздовж цоколя, встановлюється профіль з алюмінію. Кладка повинна починатися з нижнього лівого кута будівлі, укладаючи панелі по горизонталі.

Нанесення клейового складу повинно здійснюватися на поверхню стіни, або на плитку. При цьому, нанесення клею повинно виконуватися на більшу ділянку, ніж сама панель. Далі панель притискають до стіни, вирівнюють її і утримують деякий час для надійної фіксації.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами