Чим корисні безлактозні йогурти: їх особливості та правила вибору

Безлактозні йогурти стали надзвичайно популярними серед тих людей, які страждають на непереносимість лактози.

Також такі продукти дозволять значно зменшити споживання молочної продукції. Якісні безлактозні дитьчі йогурти дозволять запобігти алергійним реакціям у дитини. Розглянемо особливості таких продуктів докладніше.

У чому полягають переваги безлактозних йогуртів?

Сильних сторін у цієї продукції справді чимало. Серед найважливіших моментів можна виділити:

 1. Продукти підійдуть для людей, які страждають на непереносимість лактози. Їх виробляють із молока, в якому лактоза розкладається ферментами. Завдяки цьому ви не зіткнетеся з алергією.
 2. Легке засвоєння. У складі продуктів відсутня лактоза. Саме тому вони дуже легко та швидко засвоюються в організмі людини.
 3. Багате джерело пробіотиків. Йогурти багаті на різноманітні корисні бактерії. Вони покращують процес травлення та стабілізують стан кишечника.
 4. Багато білка. У складі таких продуктів є чимало білків. Це найважливіший елемент здорового харчування, тому ви позбавитеся поганого самопочуття.
 5. Великий вибір смаків та добавок. На ринку запропоновані йогурти з різними смаками та добавками. Ви підберете саме той варіант, який відповідає конкретним уподобанням.

Завдяки цим перевагам безлактозні йогурти стали настільки популярними в наш час. Такі продукти дозволять покращити загальне самопочуття та подарують чимало насолоди. Свіжі кефіри та кисломолочна продукція повинні бути присутніми у вашому раціоні регулярно.

Які види безлактозних йогуртів запропоновані у продажу?

У магазинах можна знайти велику кількість відповідних продуктів. Серед характеристик їх видів:

 • соєві йогурти: їх виготовляють з урахуванням соєвого молока, можна замінити ними молочні продукти;
 • мигдальні, кокосові, вівсяні йогурти: підійдуть для веганів та тих людей, які роблять вибір на користь продуктів рослинного походження;
 • грецькі йогурти: їхня текстура більш щільна, у складі міститься велика кількість білка;
 • натуральні йогурти: у них немає ні добавок, ні консервантів, тому продукти підійдуть для людей, які цінують мінімалістський склад;
 • фруктові та ягідні смаки: у йогурти додають фрукти або ягоди, щоб вони набули більш приємного та цікавого смаку;
 • пробіотичні безлактозні йогурти: вони багаті на додаткові корисні бактерії, які покращать процес травлення;
 • органічний йогурти: для їх виготовлення використовуються інгредієнти органічного походження, пестицидів чи гормонів немає.

Замовляйте вершкові крем сири та інші продукти у перевірених магазинах. Це ваша можливість додати до свого раціону дуже корисні та смачні інгредієнти!

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами