Корисні поради щодо вирощування посадкової картоплі: як діяти

Картопля являє собою затребувану серед людей сільськогосподарську культуру, яку можна виростити на своєму городі. З неї готують різноманітні страви, які ситні і корисні.

Перегляньте каталог сортів картоплі, щоб вибрати те, що вам підходить. Але як виростити багатий урожай коренеплоду?

Правила підготовки картоплі до посадки

Важливо правильно підготувати даний овоч до посадки, щоб культура стабільно розвивалася. Серед основних порад можна виділити:

  1. «Зазеленіть» посівний матеріал. На поверхні картоплі повинен з'явитися соланін. Це природний захист коренеплоду, який має бактерицидні властивості. Ще соланін називають фунгіцидом природного походження.
  2. Протягом десяти днів прогрійте посадкову картоплю під променями сонця. Це активує процес утворення основних зон росту. Почнуть поступово набухати проростки, так що коренеплід поступово активізується.
  3. Перед тим, як викладати картоплю на зігрівання і пророщування, необхідно добре перебрати насіння. Всі пошкоджені матеріали видаляються, проводиться інспекція збереження.
  4. Картопля обробляється стимуляторами росту, а також фунгіцидами. Завдяки цьому вона буде надійно захищена від різних хвороб.

Це і є правильна підготовка картоплі до посадки. Не варто ігнорувати поради, адже з їх допомогою вам вдасться виростити багатий урожай коренеплоду.

Поради щодо вирощування картоплі

Щоб не зіткнутися зі складнощами і досягти бажаних результатів, варто звернути увагу на деякі моменти. Вирощуючи картоплю, дотримуйтесь правил:

  1. Дочекайтеся, поки грунт нагріється до температури в +15 градусів. Не потрібно висаджувати картоплю в холодну землю, адже це перешкоджає її стабільному розвитку.
  2. Обробка повинна проводитися на глибину до двадцяти сантиметрів. Якщо глибина буде менше, то паростки не отримають належного харчування. Поверхневий розвиток бульб значно знизить врожайність.
  3. Дотримуйтесь між грядками відстань в 80 сантиметрів. Завдяки цьому кореневій системі культури буде вільно.
  4. Якщо мова йде про рядки, необхідно проводити посів, дотримуючись відстань від 25 до 40 сантиметрів. Коли ви вибрали урожайний сорт, який утворює велику кількість бульб, знадобиться більша відстань.
  5. Посадка картоплі здійснюється на глибину від 12 до 15 сантиметрів.
  6. Грунт потрібно обов'язково удобрити. Для цього використовуються підгодовування на основі калію, бору, азоту, кальцію.

Виберіть відповідний сорт картоплі, щоб насолодитися багатим урожаєм овоча. Поставтеся відповідально до його вирощування, так як це вірний шлях до успішного результату справи!

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами