Технологія нанесення рідких шпалер: яких правил дотримуватись

Оздоблювальні матеріали для оформлення інтер'єрів постійно розвиваються та вдосконалюються. Вони дозволяють формувати внутрішній простір різного стилю, виходячи з розмірів, призначення кімнат, задумів дизайнерів та уподобань господарів.

Для створення гарного приміщення пропонується подивитися рідкі шпалери на https://www.domdom.com.ua/ua/stati/zhidkie-oboi-katalog/.

Переваги


Найважливішою перевагою такого варіанту оздоблення є його універсалізм. Рідкі шпалери можна наносити на будь-які типи стін – цегляні, бетонні, дерев'яні. Забезпечується надійне та довговічне зчеплення, що дозволяє створити обробку різного типу. При цьому матеріал може частково приховувати дефекти поверхонь типу штукатурки, вирівнювати їх. Також рідкі шпалери можна застосовувати в опалювальних та неопалюваних приміщеннях.

Під час нанесення формується суцільне полотно без стиків та необхідності їх загортання. Пошкоджену або дефектну ділянку легко замінити, просто намочивши її водою та видаливши. З часом шпалери не змінюють колір, не тьмяніють, не відчувають деформацій. Шар матеріалу покращує тепло- та звукоізоляційні властивості конструкції. Шпалери мають тривалий термін служби.

Процес нанесення простий, не потрібні особливі навички або створення певних умов у приміщенні. Можна відкривати вікна, працювати у широкому температурному діапазоні.

Технологія нанесення

Процес проходить у кілька стадій:

  1. Підготовка поверхні є найважливішим етапом, вона визначить рівномірність нанесення та міцність закріплення матеріалу. Необхідно очистити весь простір, провести знежирення та ґрунтування. Не можна наносити на старе лакофарбове або паперове покриття. Також варто видалити штукатурку.
  2. Суміш готується за рекомендацією виробника, при цьому перемішування проводиться вручну та при невеликих механічних впливах, щоб не подрібнити наповнювач, покликаний сформувати об'ємну текстуру на поверхні.
  3. Наноситься склад пінополіуретанової дощечкою прямокутної форми. Її називають теркою. Процес здійснюється рівномірно, шар розтирають завтовшки до 2-3 мм. При нанесенні потрібно добиватися роботи без пауз, коли теркою проходять від однієї стіни до іншої.

Після покриття шпалерами стін або стель їм потрібно дати висохнути не менше 48 годин. Рекомендується нанесення на рівну поверхню без дефектів, щоб уникнути додаткових робіт. Звичайне шпаклювання обійдеться дешевше, ніж закладення недоліків за допомогою рідких шпалер.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами