Технологія встановлення та підключення лінійних світильників

Сьогодні особливо великим попитом користуються лінійні світильники. Вони активно встановлюються в офісних приміщеннях, в торгових центрах, а також в спорудах з великою площею. Тем паче, в житлових приміщеннях лінійні світильники зустрічаються не так часто.

Однак, якщо грамотно об'єднати всі дизайнерські можливості, пристрої можуть використовуватися в якості ключового компонента всього дизайну приміщення.

Підключення

Лінійні світильники підключаються до електромережі 220 В, використовуючи два дроти. Якщо система має заземлення, необхідно використовувати три дроти. Установка пристрою повинна здійснюватися, дотримуючись кольорового маркування кабелів: синій – нуль, червоно-коричневий – фаза, а жовто-зелений – земля.

Підключення повинно здійснюватися, дотримуючись однієї з наведених нижче схем:

  1. Послідовна – це схема, яка передбачає виконання підключення, використовуючи один кабель і дотримуючись певної послідовності.
  2. Паралельна – схема, що передбачає окреме підключення фази і нуля до кожного освітлювального пристрою.
  3. Променева – тип схеми паралельного підключення, використовувана в тому випадку, якщо лінійні світильники розташовуються віддалено один від одного. Щоб не здійснювати прокладку окремого кабелю від коробки розподільного типу, до кожного освітлювального пристрою необхідно вибрати рівновіддалений ділянку і зафіксувати розподільну коробку для заживлення кожного приладу.

Перш ніж зайнятися підключенням пристрою, необхідно знеструмити ділянку мережі, щоб не отримати удар струмом!

Встановка

Приступаючи до виконання монтажних робіт, необхідно підготувати наступні інструменти і матеріали: плоскогубці, бокоріз, ніж, викрутку індикаторного типу і ізоляційну стрічку.

Сучасні лінійні світильники влаштовані таким чином, що їх монтаж може здійснюватися декількома способами:

  • Підвісний – метод, що передбачає підвішування освітлювального пристрою на троси. Як правило, спосіб використовується для приміщень, що володіють високими стелями.
  • Накладний – спосіб установки, що передбачає фіксацію світильників на кронштейни на стелі або безпосередньо, не використовуючи перехідні кріплення.
  • Вбудований – метод фіксації, що передбачає установку на заздалегідь підготовлене місце в поверхні стелі, меблевої конструкції або стіні

Установка лінійних світильників – це досить простий процес. Головне – мати певні знання і навички в сфері електрики. 

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами