Різновиди автозапчастин на Рено Трафік та корисні поради щодо їх вибору

Автомобіль в процесі експлуатації відчуває різноманітні і значні навантаження. В результаті відбувається знос більшості його складових елементів, що вимагає заміни вузлів і деталей.

Для якісного ремонту машин французького виробника пропонуються запчастини на Рено Трафік.

Вид

Для даних моделей автомобілів випускається величезна кількість деталей, щоб була можливість проводити ремонтні роботи. Всі їх можна розподілити по декільком великим групам:

 1. Елементи моторної групи, де враховується тип силової установки, його обсяг, Рік випуску.
 2. Елементи паливної системи, починаючи зі шлангів і закінчуючи фільтрами різного типу.
 3. Охолоджуючі пристрої, магістралі для забезпечення роботи двигуна.
 4. Вузли і деталі гальмівної системи.
 5. Електричне обладнання, куди включають проводку, лампи, прилади освітлення, сигналізації та інші елементи.
 6. Система кондиціонування повітря та опалення автомобіля.
 7. Вузли і деталі для ходової частини, перш за все підвіски і рульового управління.
 8. Коробку передач та інші елементи трансмісії.

Також варто виділити датчики, електронні блоки управління та інші деталі такого типу. Елементи оформлення салону і зовнішнього вигляду, типу бамперів, дзеркал і аналогічні елементи також відносяться до запасних частин і можуть замінюватися при необхідності.

Вибір

Підбір здійснюється за двома категоріями:

 1. Оригінальні запчастини, випущені самою компанією Рено, або іншими виробниками, які встановлюються на моделі трафік безпосередньо при складанні на конвеєрі. У цьому випадку варто керуватися артикулами деталей, вони повністю збігаються.
 2. Замінники, що випускаються сторонніми компаніями, і підходять для конкретних моделей трафік. В цьому випадку потрібно вивчити специфікації запчастин, виробник вказує для яких машин і років випуску деталі підійдуть.
 3. Є варіант придбати б / у запчастини, які зняті на розборі з машин постраждалих в ДТП. В цьому випадку потрібно провести уважний огляд, інструментальні вимірювання, визначити ступінь зносу запчастини, визначити можливість установки на конкретний екземпляр машини.

Крім стану і виробника запчастини, важливо вивчити всі особливості елемента, і його відповідність конкретної моделі машини. Не завжди навіть оригінальні елементи можуть підійти до певного екземпляру. Потрібно знати ВИН-код транспортного засобу і зіставити його з параметрами вузла або деталі, які потрібно замінити. Має значення Рік випуску машини, тип силової установки.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами