Що включає в себе поняття проникаючої гідіроізоляції та для чого вона потрібна

Проникаюча гідроізоляція є необхідним матеріалом в будівництві. З її допомогою відбувається захисту бетонних конструкцій від негативного впливу вологи.

Її активно використовують як у великому будівництві, так і в приватному житловому будівництві.

Назва "Проникаюча" вона отримала за властивість глибокого проникнення в матеріал, значно підвищуючи термін експлуатації будівель і споруд. Щоб зробити будівлю довговічною і стійкою до негативних атмосферних проявів, можна замовити гідроізоляцію на Вемакс.

Найбільше від згубної дії вологи страждають:

  • перший поверх будівлі;
  • фундамент;
  • підвальне приміщення;
  • квартири, розташовані на першому поверсі.

Ситуація ускладнюється в осінньо-весняний період, коли дощі і велика кількість снігу не є рідкістю. Вода рясно промочує конструкцію, потрапляючи в мікротріщини і пори бетону, що сприяє скупченню вологи.

Гідроізоляційний склад, проникаючи в пори бетону, створює захисну плівку, якій не страшна вологість. Крім перешкоди для вологи, вона має властивість збільшувати міцність матеріалу і є профілактикою виникнення грибка і цвілі.

Нанесення проникаючої гідроізоляції на етапі будівництва, допоможе захистити бетонну конструкцію і забезпечити сприятливий клімат мешканцям, які проживають в квартирах, розташованих на першому поверсі.

Як правильно наносити гідроізоляцію своїми руками

Нанесення гідроізоляційного складу здійснюється строго по інструкції і складається з декількох етапів:

  • підготовчі заходи. Вони являють собою роботи очищає характеру. Хороший ефект дає очищення за допомогою водоструминної установки. Вона не тільки звільняє від сторонніх компонентів, але і здійснює насичення бетону водою;
  • зволоження. Даний етап актуальний якщо очищення проводилася механічними засобами. Просочення стін є дуже важливим відрізком роботи. Гідроізоляція проникне настільки глибоко, наскільки добре була зволожена поверхня. Дії здійснюються в кілька заходів з перервами. Фахівці рекомендують використовувати 5 літрів води на квадратний метр стіни. Робота виконується за допомогою розпилювача (пульверизатора).

Завершує роботу нанесення гідроізоляції. Вона виконується в два підходи. На початковому етапі склад ретельно втирається в поверхню за допомогою щітки або губки. Повторний шар наноситься за допомогою кисті або валика.

Напрямок руху має здійснюватися перпендикулярно. Після проведення робіт бетонну поверхню ще раз добре насичують водою.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами