Яким вимогам має відповідати мотор на мотоблок: правила його вибору

Вибір надійного двигуна істотно впливає на продуктивність автомобіля або будь-якого іншого механізму.

Мотоблок-це важлива техніка, яка застосовується в сільському господарстві, а також в садівництві. Дана техніка значно спрощує обробку землі, посів і збір врожаю. Однак для ефективної роботи мотоблока потрібен надійний двигун. Щоб придбати надійний мотор на мотоблок, необхідно звернути увагу на пропозиції перевірених постачальників, які пропонують сертифіковану продукцію.

Основні критерії вибору

Перше, на що слід звернути увагу при виборі мотора є його тип.  Існує наступні типи двигуна:

  • бензинові;
  • електричні;
  • дизельні.

Бензинові моделі відрізняються легкістю в експлуатації і обслуговуванні. Вони підходять для маленьких ділянок і помірних навантажень. Бензинові різновиди коштують дешевше і вони простіше в обслуговуванні. Дизельні двигуни відрізняються досить великою потужністю і довговічністю. Вони ідеально підходять для експлуатації на великих територіях і при високих навантаженнях.

Дизельні двигуни економічні по витраті палива, але вимагають більш складного обслуговування і мають більш високу ціну. Електричні види підходять для невеликих ділянок і садів, де є доступ до електромережі. Вони прості у використанні і не вимагають заправки паливом, проте їх потужність і мобільність обмежені довжиною кабелю.

Важливим показником вибору є потужність мотора. Вона вимірюється в кінських силах або кіловатах. Саме від продуктивності залежить наскільки добре мотоблок буде справлятися з поставленими завданнями. Для невеликих ділянок підійде двигун потужністю 4-6 к.с., для середніх — 6-8 к. с., а для великих — більше 8 к. с. Об'єм двигуна також важливий, так як він впливає на його продуктивність і витрата палива.  Відзначимо, що завжди можна двигуни купити у надійного постачальника.

Економічність двигуна також є важливим фактором, особливо при тривалій роботі. Дизельні моделі, як правило, більш економічні по витраті палива, ніж бензинові, але бензинові аналоги простіше і дешевше в обслуговуванні. Електричні двигуни не вимагають витрат на паливо, але мають обмеження за часом роботи і потужності.

Купівля двигуна з гарантією-це додатковий захист від можливих проблем. Дізнайтеся, які умови гарантії надає виробник і які Сервісні центри можуть обслуговувати ваш двигун.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами