Чому варто використовувати сервіс Proizd для придбання квитків

Онлайн-сервіс Proizd дозволяє всім українцям купувати залізничні білети в інтернеті.

Це набагато зручніше та займає менше часу. Квитки на потяг офіційні, адже Proizd діє у системі Укрзалізниці. Щоб придбати квиток, слід дотримуватися простих правил.

Правила

Документ купується на одну подорож. Багаторазових проїзних сервіс не надає.

На сайті необхідно вказати персональні дані (прізвище, ім'я), що збігаються із реальними паспортними. Якщо не йдеться про приміські поїзди, при посадці крім проїзного документа потрібно пред'явити паспорт, а провідник порівнює інформацію, щоб переконатися, що квиток справді ваш. Якщо вказано чуже ім'я, посадка може зірватися.

Обов'язково потрібно вказати контактні дані: телефон та/або електронну пошту. На них прийде електронний білет.

На одну особу можна забронювати до чотирьох місць за один раз. При першій покупці автоматично створюється особистий кабінет, в якому можна побачити куплені квитки та за необхідності скасувати броню.

Для проїзних документів, придбаних на Proizd, діють всі розвинули Укрзалізниці. Це обмеження на багаж, перевезення малолітніх дітей та свійських тварин. Повний список можна переглянути на сайті сервісу.

Алгоритм

 1. Зайдіть на сайт Proizd.
 2. У верхній частині сторінки ви побачите форму. Введіть пункт відправлення, призначення, а також дату майбутньої подорожі.
 3. Натисніть кнопку «Знайти квиток».
 4. Відкриється розклад поїздів. Ви побачите час відправлення та прибуття, доступні типи вагонів, кількість вільних місць у кожному. Вивчіть запропоновані умови та виберіть потрібний варіант.
 5. Натисніть кнопку «вибрати».
 6. Відкриється інтерактивна схема вагона. Зайняті місця зафарбовані, вільні білі. Вибрати вагон можна над схемою. Клацніть по потрібних місцях.
 7. Натисніть кнопку «продовжити».
 8. Введіть особисті дані: ім'я із прізвищем, телефон, пошту. Виберіть додаткові послуги.
 9. Натисніть кнопку «оплатити».
 10. Введіть номер банківської картки з CVV/CVC. Також можна сплатити через Apple Pay або Google Pay.
 11. Підтвердьте оплату.
 12. Отримайте електронний квиток.

На Proizd проїзні документи бувають двох типів. Електронні подаються прямо на екрані смартфона. Квитки відкладеного друку потрібно попередньо роздрукувати. Це менш зручно, але якщо телефон недоступний або квиток потрібно передати в чужі руки, це найоптимальніший варіант.

 
Plitki.com © 2013-2015 «Узнай о плитке все»
Копирование материалов и статей запрещено.
Связь с нами